میم کمپانی | مقالات | تغییر تعامل موبایل در سال 2020
تعامل موبایل چگونه در سال 2020 تغییر خواهد کرد

تعامل موبایل چگونه در سال ۲۰۲۰ تغییر خواهد کرد

به نقطه ای رسیده ایم که اکنون مصرف کنندگان انتظار دارند هر جنبه ای از وبسایت ها از طریق تلفن همراه قابل دسترسی باشد.
این گونه بنظر می رسد که چیز هایی که با تلفن همراه انجام نخواهیم داد، تجربه ناخوشایندی را در مصرف کننده القا خواهد که به سادگی منجر به از دست رفتن ارتباط با مصرف کننده خواهد شد.
ارتباط با مصرف کننده به واسطه تلفن همراه در تجارت یک امر ضروری است و یقینا برای بسیاری از برند ها اولوت اصلی خواهد بود. اما توجه به زمان برای تحت پوش قرار دادن روند های اصلی بازاریابی موبایل بسیار حائز اهمیت است.

رشد تبلیغات از طریق تلفن همراه اتفاق می افتد

اگر یک مکان واحد برای صرف هزینه های تبلیغاتی در سال ۲۰۲۰ وجود داشته باشد، آن تلفن همراه است.
برخی از آمار های چشمگیر اطلاعات قانع کننده ای در این باره می دهند به عنوان مثال ۹۴% درآمد تبلیغات فیس بوک از طریق تلفن همراه تهیه می شود و برآوردهای eMarketer در سال ۲۰۲۰، هزینه تبلیغت کلی موبایل را تقریبا ۷۲ درصد از کل هزینه تبلیغات دیجیتال قرار داده است. موبایل بخشی از منظر تبلیغاتی است که در سال ۲۰۲۰ با گام های محکم به را خود ادامه می دهند، با توجه به این که مصرف کنندگان زمان زیادی را با تلفن های همراه خود سپری می کنند، برند ها باید هزینه تبلیغات خود را معطوف که این کانال نمایند.

تعامل موبایل چگونه در سال 2020 تغییر خواهد کرد post mobile 02

قالب های جدید محتوایی ظهور پیدا می کنند

از آنجا که مصرف کنندگان همچنان بیشتر و بیشتر وقت خود را با دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند، طبیعی است که شاهد باشیم محتوای جدید به طور خاص برای مشاهده و تعامل در آن دستگاه ها متولد شود.
چند مورد که بطور هم زمان در حال گسترش هستند با پایش آنها به چگونگی قالب های محتوایی جدید پی خواهیم برد:
مورد اول این که دستگاه های تلفن همراه به مراتب پیشرفته از حتی چند سال قبل هستند و افزایش دسترسی به اینترنت و سرعت آن نیز مزید بر علت شده تا راه را برای فیلم بردای با کیفیت باز کند. مورد بعدی این که نسل جوان وقت کمتری را برای تماشای رسانه های سنتی در تلویزون صرف می کنند و در عوض تمایل به تماشای محتوای تصویری کوتا و نشر آن در فضای مجای دارند.
Quibi یک بستر جدید است که در سال ۲۰۲۰ جهت تهیه محتوا برای مصرف کنندگان جوان اختصاص داده شده است. محتوای Quibi در قالب های ۱۰ دقیقه ای ارئه خواهد شد و بدون پایین اوردن کیفیت تجربه کاربری به گونه ای طراحی شده است که انگیزه استفاده از آن را در کاربر بالا ببرد. این پلتفرم با هزینه ۱ میلیارد دلار برای بیش از ۷۰۰۰ قسمت از محتوای اصلی تولید شده است و زمان راه اندازی آن در آوریل، ۲۰۲۰ است.
Quibi سرمایه گذاران جدی از جمله استادو های هالیود را در این عرصه جذب نموده است که این خود از این واقعیت پرده برداری می کند که سرمایه گذاری روی قالب های جدید محتوایی برای تلفن همراه یک امر حیاتی است.

نامه های الکترونیکی تعاملی تر می شوند

ایفای نقش AMP Google (سرعت بخشیدن به صفحات موبایل) برای ایمیل، فرصت های جدیدی را برای بازاریابان ایمیل ارائه می دهد. ایمیل های AMP ، محتوای پویا در Gmail و سایر ارائه دهندگان سرویس های پست الکترونیکی ارائه می دهد. این تغییر بدان معنی که بازاریابان اکنون می توانند محتوای غنی تر و جذاب تری را در ایمیل های تلفن همراه ارائه دهند.
۵G با جدیت راه اندازی خواهد شد
بسیاری از تلفن های همراه ۵G قرار است امسال وارد بازار شوند و به نظر می رسد سال ۲۰۲۰ سالی خواهد بود که ۵G برای مصرف کنندگان عملیاتی شود. ۵G با سرعت بیشتر و تاخییر پایین آن، راه را برای تجربیات پیچیده تر و همه جانبه برای دستگاه های همراه هموار می کند. تنها گذر زمان که تقیقا تاثیرات آن را شفاف می کند، اما ۵G مطمائا طرز فکر برند ها را در مورد تعامل با تلفن همراه تغییر خواهد داد.

نقشه راه

سال ها است که ماجرا به همین صورت بوده است: پذیرش موبایل همچنان رو به افزایش است و خود دستگاه های تلفن همراه همچنان پیشرفته تر می شوند. در سال ۲۰۲۰ ما واقعاً در یک جامعه موبایل زندگی می کنیم. این بدان معناست که برند ها به عنوان یکی از بهترین راه های ارتباط با مخاطبان مورد نظر خود ، باید روی تعامل با موبایل تمرکز کنند. امسال ما در حال نگاه کردن به چند روند مهم هستیم ، از جمله آنها می توان به رشد تبلیغات موبایل ، قالبهای جدید محتوای موبایل ، محتوای پویای ایمیل موبایل و فناوری ۵G اشاره کرد که در نهایت راه خود را به دست مصرف کنندگان باز کرده اند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب دیگر

معرفی اجمالی LESS

LESS چیست؟ LESS یکی از فریم‎ ورک‎ های CSS است که از قوانین CSS استفاده می‎کند؛ LESS توسط روش ‎هایی مانند متغیرها، حسابگرها، mixinها و

ادامه مطلب »