میم کمپانی | آنالیز داده و هوش تجاری

ظرفیت بلقوه داده ها

داده ها به مشاغل در جهت پیدا کردن فرصت ها و بالا بردن بهروری در بازاریابی کمک می کنند. بنابر این جای تعجب نیست که مشاغل  امروزه اهمیت ویژه ای به جمع آوری داده ها می دهند، اما نکته این جا نهفته است که داده ها همیشه به بینش های ارزشمند و عملیاتی ترجمه نمی شوند.

اگر نمی توانید بینش هایی که در بازاریابی یه شما کمک می کنند را از تحلیل داده ها بیابید و استخراج کنید اساسا جمع آوری داده ها بی فایده خواهد بود.

آنالیز داده و هوش تجاری ( BI ) background img 45

انتخاب شریک تجزیه و تحلیل داده ها

تجزیه و تحلیل داده ها به تجربه و مهارت فنی نیاز دارد، اما این همه ماجرا نیست. یک تیم قوی باید نشان دهد:

ارتباطات شفاف

تیم تجزیه و تحلیل داده های شما باید به طور مرتب و واضح آنچه را که می یابند توضیح دهد و به شما در درک آن کمک کند.

کار تیمی مؤثر

اعداد و ارقام به خودی خود بی ارزش هستند و حتی تحلیلگران هوشمند نیز می توانند رویکردهای مهمی را بدون نگاه تخصصی در آن حوزه از دست دهند. تفسیر داده ها باید تلاش تیمی باشد.

تفکر تجاری

ارزیابی عملکرد بازاریابی بسیار مهم است، اما در نهایت نکته این است که تأثیر بر کسب و کار را هدایت کنیم. یک تیم تحلیل داده قوی باید دائماً به دنبال پیوند دادن فعالیت های بازاریابی با اهداف تجاری باشد.

“میم” موفقیت در بازاریابی را با تزریق اطلاعات در زمینه انجام فعالیت های آگاهانه سوق می دهد. ما با جمع آوری و تجسم داده ها و هماهنگی متخصصان داده با تیم های موازی بازاریاب، پایه و اساس تصمیم های استراتژیک دقیق تر را فرآهم می کنیم.

فرایند تجزیه و تحلیل داده ها

داده ها نیروی محرکه هر بازاریابی مؤثر و ابزار ارزیابی موفقیت است. به همین ترتیب جمع آوری، تجزیه و تحلیل و گزارش در مورد داده ها برای هرگونه تعامل بازاریابی برای “میم” بسیار حائز اهمیت است.

icon-analytics-business-intelligence-mim-01
راه اندازی تجزیه و تحلیل
جمع آوری داده ها
ما تمام داده های موجود را جمع آوری و گرد هم می آوریم تا بتوانیم حداکثر استفاده از آن را داشته باشیم. ما اطمینان می دهیم که تجزیه و تحلیل وب سایت به درستی تنظیم شده و اهداف تجاری مناسب را ردیابی می کند. فراتر از وبسایت شما، ما به طور معمول از طیف وسیعی از ابزارها برای جمع آوری و تجسم داده ها استفاده می کنیم ، از Meltwater برای تحلیل شبکه های اجتماعی، از SEMRush برای عملکرد جستجو بهره می گیریم. ما همچنین به منظور بهروری بیشتر به ادغم و تحلیل داده های مربوط به پلتفرم های تبلیغاتی مانند مدیر تبلیغات Facebook یا Google Ads می پردازیم.
راه اندازی تجزیه و تحلیل
icon-analytics-business-intelligence-mim-02
تجسم داده ها + چهارچوب گزارش دهی
دیدن باور ماست
ما با تحلیل شاخص کلیدی عملکرد و انطباق آن با اهداف تعیین شده مطمئن می شویم که عملیات انجام شده منجر به پیشرفت برند شده است، همچنین با استفاده از ابزار های قدرتمندی از قبیل Power BI ، Google Data Studio یا Tableau پنل مدریتی جهت ارزیابی آسان پیشرفت تهیه می کنیم. تجسم جریان داده از کسب و کار شما، به ما یک تصویر کلی می دهد و این می تواند یک نقطه عطف باشد. به ویژه زمانی کارایی خواهد داشت که بتوانیم داده های عملیاتی کسب و کار شما را یکپارچه کنیم و شروع به ترسیم روابط عمیق تر بین فعالیتهای بازاریابی و اهداف تجاری کنیم.
تجسم داده ها + چهارچوب گزارش دهی
icon-analytics-business-intelligence-mim-03
گزارش + تکرار
توصیه های آگاهانه
ما به طور مرتب، معمولاً ماهانه، درباره عملکرد بازاریابی شما و همچنین دیدگاه ها و روندهایی که می بینیم به شما گزارش می دهیم. در توسعه دیدگاه، همکاری متقابل منظم بسیار مهم است. متخصصان رسانه های هزینه محور (پولی) یا تولید کنندگان محتوا غالباً ایده هایی درباره اینکه چرا یک محتوا یا پیام از موارد دیگر بهتر است ، دارند. آزمایش این تئوری ها، به ما امکان می دهد هوشمندانه تکرار شویم و در نتیجه بازاریابی با عملکرد بهتری انجام می شود.
گزارش + تکرار

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد