میم کمپانی | توسعه اپلیکیشن کاربردی

اپلیکیشن

این روزها تبلت و گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های قابل حمل بازارشان داغ است و حتماً این لغت زیاد به گوشتان رسیده ‌است. تبلت و گوشی‌های هوشمند هم مانند هر کامپیوتری دارای نرم‌افزارهای مختلف هستند که به آن ها همان اپلیکیشن کاربردی گفته می شود. تمامی نرم‌افزارهایی که ما روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنیم اپلیکیشن محسوب می شموند و تنها نرم‌افزارهای سیستم نظیر سیستم عامل و یا زبان‌های برنامه نویسی جزء اپلیکیشن‌ها محسوب نمی‌شوند .

توسعه اپلیکیشن های کاربردی app development img mim

کار سخت پشت یک اپلیکیشن ساده

برنامه ها باعث ایجاد اختلال در ایجاد و دیجیتالی شدن صنایع شده اند. در این فرآیند، آنها مشکلات سازمانی پیچیده ای ایجاد کرده اند، مانند گنجاندن گسترده مطالب یا تأمین تبادلات بلادرنگ تقاضا،  بی دردسر به نظر می رسند.

اما در واقعیت، پشت هر اپلیکیشن “ساده” معماری قوی و کد های غیر منعطف وجود دارد. که برای ارائه یک تجربه یکپارچه مهندسی شده اند.

ویژگی های توسعه دهنده برنامه های تلفن همراه چیست ؟

ایجاد برنامه های موبایل برداشتن قدمی بزرگ حتی برای بزرگترین کسب وکار ها می باشد. قبل از انتخاب همراه مناسب در این حوزه به موارد زیر دقت کنید:

مدیریت پروژه

ساخت برنامه یک چالش مدیریتی و همچنین یک تلاش فنی است. تیم شما به تجربه و فرایند های کاری نیاز دارد تا پروژه بتواند کارآمدتر حرکت کند.

رویکرد چابک

چابک بودن به دو دلیل اهمیت دارد. اول، مصرف کنندگان انتظار دارند که برنامه ها به طور مرتب به روز شوند و بهبود یابند. دوم، اگر همه ویژگی ها و جایگاه های مختلف را به طور همزمان ایجاد کنید، احتمال دارد که دیر به بازار بیایید.

گفتگو آزاد

مواردی وجود دارد که فقط برنامه های تلفن همراه می توانند انجام دهد. اما طراحی یک وبسات واکنش گرا مسیری طولانی را طی کرده و بسیاری از موارد استفاده تلفن همراه را پوشش می دهد. قبل از شروع توسعه، تیم توسعه دهنده باید ارزیابی صادقانه ای در اختیار شما قرار دهد که آیا واقعا به برنامه تلفن همراه برای منظور شما نیاز خواهد بود.

آیا شما دنبال ایجاد تجربیات شگفت انگیز برای کاربر هستید ؟

میم” به شما در زمینه توسعه برنامه های تلفن همراه خدمت رسانی می کند. تا با استفاده از تجریبات غنی و بینش استراتژیک ما در این حوزه به رشد و تعالی برند خود دست یابید

روند توسعه برنامه های تلفن همراه ما

با سال ها تجربه، فرآیند “میم” انعطاف پذیر بوده و قادر به ارائه انواع برنامه های تلفن همراه می باشد.

ایکن خدمات میم کمپانی
اکتشافات فنی
ارزیابی نیازهای فنی برنامه
اولین قدم ما این است که بدانیم برنامه شما به چه مواردی نیاز دارد، بنابر این می توانیم اطمینان حاصل کنیم که فناوری برای ارائه خدمت وجود دارد. اگر اطمینان حاصل شد در مرحله استراتژی پروژه، تحقیقات فنی نیز بطور کامل انجام خواهد شد.
اکتشافات فنی
ایکن خدمات میم کمپانی
برنامه ریزی
آماده شدن برای موفقیت
تیم ما تمامی ویژگی های مورد نیاز برنامه را برنامه ریزی می کند در صورت نیاز طراحان داده طرح انتقال داده های مورد نیاز اولیه برنامه را طراحی می کنند. در صورت نیاز به راه اندازی برنامه روی پلتفرم های مختلف نظیر Android یا ios طراحان ما برنامه های مجزایی برای هر دو پلتفرم، جداگانه طراحی می کنند.
برنامه ریزی
ایکن خدمات میم کمپانی
برنامه نویسی
برنامه نویسی Front END و END Back
روش کار ما بر اساس توسعه چابک و بر پایه متدلوژی Scrum می باشد تا با آن بتوانیم برنامه های پایدار تولید کنیم و تمامی ویزگی های مورد نظر مشتری را ارائه دهیم. این مرحله توسط مدیر پروژه انجام خواهد شد تا پروژه شما را بر اساس زمان بندی و مطابق بودجه تعیین شده پیش ببرد.
برنامه نویسی
ایکن خدمات میم کمپانی
تضمین کیفیت + راه اندازی
برطرف کردن آخرین اشکالات برنامه
در حالی که کار توسعه به اتمام نرسیده است هم زمان کار تست و تضمین کیفیت شروع می شود و تست های سنگین به عمل می آید تا از عملکرد درست برنامه اطمینان حاصل شود، پس از این مرحله برنامه آماده استفاده خواهد بود.
تضمین کیفیت + راه اندازی
icon- app-development-mim-01
تعمییر، نگهداری و تکرار + بازاریابی
تکامل و پیشبرد پوسته ظاهری
مانند هر محصول دیجیتالی، یک برنامه باید محلی برای آزمایش، تکرار و بهبود مداوم داشته باشد، که بازخورد کاربر را درک نماید. بنابراین آزمایش و بهینه سازی تجربه کاربری برای مشتریان شما باید یک روند مداوم باشد. برنامه ها ذاتاً کمتر از تجربیات موجود در وب قابل بهره برداری هستند و برای اطمینان از پیدا کردن کاربران خود، باید به بازار عرضه شوند. برنامه ریزی برای بازاریابی برنامه ها باید از اول آغاز شود، و به عنوان یک شرکت با خدمات کامل، ما نیز می توانیم در این زمینه با شما همکاری کنیم.
تعمییر، نگهداری و تکرار + بازاریابی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد