میم کمپانی | اعتبار برند و برندیگ
عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

ایجاد اعتبار برند برای تأثیرگذاری در تجارت

اعتبار برند تجاری از بسته بندی و چاپ تا کارت ویزیت و تی شرت های سازمانی جهت پررنگ شدن برند و تقویت پیوند شرکت با مشتری است. ایجاد اعتباری ماندگار در ذهن مشتری طراحی بسیار هوشمندانه ای را می طلبد و در وهله اول تنها برند تجاری نیست که ارزشی در مشتری ایجاد کند.
به عنوان یک آژانس تجاری و بازاریابی با خدمات جامع، شرکت “میم” می داند چه چیزهایی برای ایجاد اعتبار تجاری قدرتمند وجود دارد تا این که یک آرم را روی یک محصول حک کنید.

چه شرکتی اعتبار برند را باید ارائه دهد

در حالی که تخصص در طراحی مهم است، تنها شریکی که هنر طراحی را با علم بازاریابی در هم می آمیزد می تواند تأثیر واقعی بر تجارت شما بگذارد.

یک دیدگاه جامع

طراحان بزرگ به کوچکترین جزئیات طراحی توجه می کنند، اما همچنین در مورد نقش ایجاد اعتبار به کسب کار شما چشم انداز وسیعی دارند.

طرز فکر تاکتیکی

شرکای بزرگ، استراتژیک فکر می کنند. با ایجادطرح هایی که افراد می توانند با آنها ارتباط برقرار کرده، شخصیت برند را کاملا درک کنند و در مشتریان احساس عمیقی ایجاد کنند.

سرمایه تجربه

یک شریک قدرتمند با چندین برند بزرگ و کوچک در صنایع مختلف همکاری کرده و تجربه لازم برای خلق اعتبار تجاری را دارد.

طراحان ما با طرح های خلاقانه و چشم نواز، به شیوه صحیح و متناسب با هر محصول روش های بازرایابی را دنبال می کنند.

فرآیند های اعتبار برند میم

” میم کمپانی “ با بیش ۱۰ سال کار در زمینه طراحی، از آن زمان تا کنون افتخار همکاری با شرکت های زیادی را داشته و در زمینه طراحی و بازاریابی قابلیت های خود را به اثبات رسانده است.

ایکن خدمات میم کمپانی
بسته بندی محصول
علاقه چشمگیر به محصولات شما
مشتریان ما علاقه دارند روزانه ده ها یا صدها نفر از محصولاتشان بازدید کنند، تیم میم متخصص در ارائه قفسه بندی محصولات بصورت آنلاین با کیفت عالی بصری می باشد تا مشتریان با محصولات شما ارتباط بر قرار کنند و باعث سردگمی انها در دریای محصولات شما نشود.
بسته بندی محصول
ایکن خدمات میم کمپانی
کارت تجاری
برداشتن گام های اولیه
برای اطمینان از تاثیر گذاری موثر در رویداد های چهره به چهره با مشتریان تیم طراحی ما کارت ویزیت های خلاقانه و متناسب با نشان تجاری و فعالیت شما طراحی می کند .
کارت تجاری
ایکن خدمات میم کمپانی
علامت
حک کردن برند در ذهن مشتری
محل تجاری چه دفتر، فروشگاه یا غرفه باشد نمای فیزیکی و طراحی آن باید بگونه ای باشد که چشم مخاطب را به خود جذب کند. نشان های تجاری، بنرهای مختلف، طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی تخصص گروه بازاریابی "میم" است، این طراحی ها بگونه ای انجام می شود که توجه آن ها را به خود جلب می نماید و در ذهن مخاطب حک می شود .
علامت
ایکن خدمات میم کمپانی
موارد تبلیغاتی
کسب و کار خود را ارتقا دهید
بیاید صادقانه برخورد کنیم: مردم دوست دارند هدیه بگیرند. وقتی بگونه ای خلاقانه هدایای تبلیغاتی مانند: ماگ، کیف دستی تی شرت یا فلش مموری به مخاطبان هدیه داده شود، یک فرصت تبلیغاتی بی نظیر را ایجاد می کند. طراحان "میم" در خلق طرح های سفارشی و باکیفیتی که مورد نیاز مشتریان است و هر روز از آن استفاده می کنند مهارت دارند.
موارد تبلیغاتی
ایکن خدمات میم کمپانی
اعتبار بازاریابی
ایجاد نشان های تجاری برای کسب و کار شما
طراحان "میم" با مشارکت تیم تولید محتوا، تخصص بازاریابی ما را به نمایش می گذارند. طراحی های منحصر به فرد کاتالوگ، سربرگ های تجاری، بسته بندی شکیل و جذاب محصولات برای جذب مشتری، ایجاد تجربه ای بی نظیر و پیوند دادن تجربه سنتی و نوین از تخصص های ماست.
اعتبار بازاریابی
ایکن خدمات میم کمپانی
چاپ + نمایش الگوهای تبلیغ
تکرار، فرمول موفقیت در تبلیغات
تبلیغات فرصت های بزرگی را خلق می کند اما این امر بدون طراح کار بلد می تواند چالش برانگیز باشد. این که آیا چاپ ، شبکه های اجتماعی و یا تبلیقات در سطح شهر بخشی از اهداف تبلیغاتی شما است؟ طراحان ما در ایجاد الگو های تبلیغاتی در هر اندازه و قالبی تجربه لازم و کارآمد را به شما ارائه می دهند.
چاپ + نمایش الگوهای تبلیغ

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد