میم کمپانی | هویت نام تجاری چیست و چطور آن را بسازیم؟
عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

نام تجاری چیست ؟

امروزه مصرف کنندگان با تبلیغات اشباع شده اند و نسبت به بازاریابی ها بی اعتماد هستند و اعتماد خود را به برند ها از دست داده اند. با این حال همان مصرف کنندگان بسیاری از برندها را یک شبه به موفقیت چشم گیر رسانده اند.

درحالی که مشتریان امروزه انتخاب کننده هستند، همچنان به دنبال برندهایی که راجع به برند و فعالیت خود صحبت می کنند و با اعتبار عمل می کنند هستند. اما ایجاد یک هویت واقعی از برند در جهت اشخاصی که همسو را کسب کار شما باشند کاری بسیار حساس و دشوار خواهد بود.

 

یک شریک برند کارآمد

شما نباید برای توسعه برند خود به هر شخصی اعتماد کنید. توسعه اعتبار برند شما در دستان کسانی است که :

مترکز بر داستان

امروزه مخاطبان انتظار دارند داستان برند شما را بدانند. یک شرکت برند سازی پیدا کنید که داستان برند شما را بطور متمایز تعریف کند و حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد.

استراتژیک بودن

شرکای برند سازی باید رویکرد استراتژیک داشته باشند و تصمیمات خود را نه بر اساس حدس و گمان ها بلکه بر اساس تحقیقات و تحلیل داده ها اتخاذ نمایند و بهترین روش ها را پایه گذاری کنند.

آماده نشر در بازار

در نهایت برند جدید باید به بازار عرضه شود. و اگر برند شما از جنبه بازاربابی عمیقا پالایش شود، می توانید اطمینان داشته باشید که برند شما در بازار طنین انداز خواهد شد.

در میم کمپانی، ما می دانیم برای موفقیت برند های دیجیتالی چه چیزی لازم است.

تیم ما با نگاهی استراتژیک به بازگو کردن داستان شما می پردازد، از مسیری ظریف و خلاقانه به شرکت ها برای رشد و تعالی در زمینه معرفی خود در دنیای دیجیتال کمک می کند.

چگونه به برند ها کمک میکنیم که خودشان را بشناسند

رویکرد ما به هویت برند به اندازه روش های علمی، خلاقانه است، جایی که طراحی و محتوا با تحقیق و تجربه مطابقت پیدا می کند.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف + تحقیق
جلسات برای نام تجاری شما
برای هر گونه تلاش جهت ساختن یک برند، برگذاری جلسات با صاحبان برند امری مهم و حیاتی است. با مطرح کردن سوالات روشن و صریح، در میابیم که اهداف تجاری شما چیست و در آینده به چه چیزی می خواهد تبدیل شوید. همچنین با پایه قرار دادن تحقیات روی پروژه برندسازی، توجه ویژه روی رقبای اصلی، رفتار مخاطبان و روندهای برندسازی در صنعت شما خواهیم داشت.
کشف + تحقیق
ایکن خدمات میم کمپانی
داستان پردازی برند
کشف روایت
نام تجاری مدرن دارای یک داستان است – یک شعار که به مخطبان توضیح می دهد چه کاری انجام می دهند و چرا باید به آن اهمیت داد. آنچه در طول این اکتشافات آموخته ایم، تیم های برندسازی محتوای ما به توسعه و تجسم کسب و کار در قالب یک داستان به شما کمک می کنند: چشم انداز ، ماموریت، موقعیت یابی، ارزش ها و وعده های اصلی شما را بنویسید.
داستان پردازی برند
ایکن خدمات میم کمپانی
هویت کلامی
کشف پیام شما
تیم محتوای ما قادر به خلاصه کردن هویت شما در یک صفحه است. ما اغلب در نام گذاری کالا جدید یا خدمت جدید به شما یاری خواهیم رساند.به نامگذاری نام هایی که از طیف وسیعی از مسیر های خلاقانه انتخاب شده و تمامی گزینه ها را تا انتخاب نهایی در کنار شما بررسی می کنیم. جهت ایجاد برچسب های تبلیغاتی و تولید چالش برانگیز چند کلمه ای "گزاره ارزش" با مشتری همکاری می کنیم. سرانجام، یک صدای نام تجاری و متمایز، بخش اصلی هویت شما است. تیم محتوای ما داستان برند شما را با شخصیتی ثابت و با شکوه منتقل می کنند.
هویت کلامی
ایکن خدمات میم کمپانی
هویت بصری
تمرکز روی نگاه و احساس
علاوه بر ایجاد آرم های شگفت انگیز، تیم های طراحی و برندسازی ما تجربه گسترده ای در ایجاد رهنمودهای بصری برای برندهای دیجیتال دارند. تیم ما در انتخاب رنگ سازمانی برند شما که جنبه های بصری و روانشناختی دارد، در خلق آیکون های گرافیک ، تصویر سازی، عکاسی و سایر عناصر بصری همراه شما خواهد بود و در ادامه در پخش و انعکاس هویت بصری شما در کانال ها، وبسایت ها و شبکه های اجتماعی با شما همکاری می نماید.
هویت بصری
ایکن خدمات میم کمپانی
پیاده سازی
حیات بخشیدن
به عنوان یک تیم همه منظوره،"میم" آماده اجرا و پیاده سازی یکپارچه توصیه های برندسازی می باشد. در همین راستا تیم بازاریابی ما با تمام توان جهت عرضه برند شما به بازار ایستاده است.
پیاده سازی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد