میم کمپانی | بازاریابی محتوا - تولید محتوا

تولید محتوا چیست ؟

تولید محتوا جهت شکوفایی برند

بازاریابی با محتوای عالی تقریبا بهترین رهیافت جذب است. این روش خریداران بلقوه را برای شما به ارمغان می آورد، ضمن ارائه یک مسیر میانبر، به تبدیل مخاطب به مشتری کمک می کند و برای سال ها برای شما ارزش آفرینی می کند. اما در یک فضای دیجیتالی شلوغ، هر قطعه محتوا به تمام ظرفیت خود نمی رسد. موفقیت در محتوا نیاز به چابکی، استراتژی، تمایل به تأمین ارزش و مهمتر از همه پایداری دارد.

 
بازاریابی محتوا background img 46

بازاریاب محتوا دارای چه ویژگی هایی می باشد :

نوشتن عالی و ایده های قدرتمند، معیار هایی برای ولید محتوا هستند. بازاریابان محتوای مؤثر با تمرکز روی :

تقویت

در دنیای پر سر و صدای امروز، محتوا برای دیده شدن باید تبلیغ شود. در پشت سازندگان محتوا، به بازوی بازاریابی نیاز دارید تا فضایی برای شنیدن صدای شما ایجاد شود.

همکاری

بازاریابی محتوای قوی، ترکیبی از استعداد نوشتن و دانش فنی است. تیم بازاریابی محتوا شما باید بتواند تخصص تیم شما را ترسیم کرده و آنرا به نحوه ماهرانه ای ترسیم کند.

داده ها

شما دقیقاً درکی از تاثیر و عملکرد محتوا تا زمانی که آن را منتشر می کنید نخواهید داشت. اما تیم بازاریاب محتوای شما باید آماده یادگیری داده های شغلی شما باشد.

ما در “میم کمپانی”  محتوایی ایجاد می کنیم که با دیدگاه مشتریان شما سنخیت دارد زیرا برای آنها مهندسی شده است . خدمات بازاریابی محتوای ما با استراتژی های آزموده شده شروع می شود و از کانال های تخصصی و عملکرد داده ها استفاده می شود تا محتوای بهتری را ایجاد کند و هماهنگ با تجارت شما باشد.

فرایند بازاریابی محتوا میم

حتی با ارزشترین مطالب بدون برنامه تحت تأثیر قرار نمی گیرند. خوشبختانه، ما یک فرایند بازاریابی کارآمد محتوا داریم که جایی برای تجزیه و تحلیل و الهام بخشی است.

ایکن خدمات میم کمپانی
اکتشاف
بررسی دقیق واقعیت ها
ما تولید محتوا را با دانستن نیاز ها، علایق و سوالات مشتریان شما شروع می کنیم. با نگاه تحلیلی به رقبا و فضاهایی که برای بدست آوردن بیشترین توجه خالی است شناسایی می کنیم. همچنین جلساتی برای آشنایی با کسب و کار شما برگذار میکنیم. می خواهیم درک کنیم که شما چگونه کار می کنید و تولید بهترین مطالب ممکن از آنها استفاده کنیم.
اکتشاف
ایکن خدمات میم کمپانی
ایده
الهام بخشی و خلاقیت
زمانی که اهداف و تجارت شما را کاملا درک کردیم، وقت آن رسیده است که تمرکز خود را بر روی ایده هایی که در رابطه با کسب و کار شما برای مخاطبان ارزش افزوده و زندگی آنها را بهتر می کند بگذاریم . زمانی که محتوای تولید شده آماده شد ، برای دریافت نظرات شما ارائه می شود.
ایده
icon-social-media-marketing-mim-03
تولید محتوا + طراحی
قلم را روی کاغذ بگذارید
تولید کنندگان با تجربه ما از دیدگاه منحصر به فرد برند شما برای ایجاد قطعات بی نظیر محتوا استفاده می کنند. از ابتدا، تیم محتوا با همکاری تیم طراحی این اطمینان را حاصل می کند که محتوای تولید شده با طرح ها و تصاویر طراحی شده هاهنگی کاملی را در جهت جذب مخاطب ایجاد می کند.
تولید محتوا + طراحی
icon-ecommerce-design-mim-01
راه اندازی + تبلیغ
توجه به تلاش های ما
فرآیند تولید و بارگذاری محتوا بی انتها است. استراتژی تبلیغ برای محتوا به اندازی تولید محتوا حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد. تمامی روش های بازاریابی اختصاصی، درآمدی و هزینه بر (پولی) در بازاریابی محتوا جایگاه خود را دارند. همچنین توجه به در رسانه های خبری و شبکه اجتماعی نیز می تواند ارزش زیادی را به همراه داشته باشد. تبلیغات در رسانه های هزینه محور (پولی) نیز می تواند به ارتقا شغلی و جذب مخاطب کمک کند و داده های جدید ارزشندی در خصوص علاقه مخاطبات در اختیار ما قرار دهد.
راه اندازی + تبلیغ
icon- app-development-mim-01
اندازه گیری + تکرار
ارزیابی عملکرد و چرخه تکرار
بازاریابی محتوا به همان روشی که می گویند (به عنوان مثال) تبلیغات دیجیتال، روی تبدیل ها اثر نمی گذارد، اما اندازه گیری هنوز برای تولید بینش، عملکرد سنج و برنامه ریزی محتوای آینده بسیار مهم است. از آنجا که بازاریابی محتوا معمولاً، اما نه همیشه، در مورد افزایش آگاهی و جلب توجه از چشم اندازها است، ما روی ایجاد شاخص های کلیدی عملکرد محور برند تجاری متمرکز می شویم، مگر اینکه محتوای شما
هدف خاص دیگری داشته باشد. یک قطعه محتوا می تواند مخاطب بسیاری پیدا کند، اما بهترین بازاریاب های محتوا، محتوای منظم ایجاد می کند که افزایش مخاطبان و تنظیم بازخورد را به همراه داشته باشد.
اندازه گیری + تکرار

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد