میم کمپانی | دیجیتال پی ار (PR) یا روابط عمومی

Public relations

روابط عمومی PR برای تغییر چشم انداز رسانه ای

روابط عمومی (PR) خوب می داند که چگونه می تواند دلهره ها را برطرف کند و توجهات را برای برند شما ایجاد کند اما در دنیای دیجیتال پر سر و صدا امروز، شیوه های قدیمی همیشه مؤثر نیستند.
امروزه، روابط عمومی PR هنوز هم داستان محور است، اما روند داستان پردازی با تغییر حالات و نوآوری های دیجیتال در حال تحول است. موفقیت دیده شدن و تعامل را به ارمغان می آورد، اما مواردی که نمی توانند انتظارات مخاطبان را برآورده کنند، ریسک محو شدن در این دنیای پر ازدحام را دارند.

عکس دیجیتال مارکتینگ

یافتن داستان نویسانی که می توانید به آنها اعتماد کنید

وقتی داستان شما در فضای دیجیتال پخش شد، بازگشت به قدم اول دشوار است بنابر این به دنبال خصوصیات یک تیم PR با کیفیت بگردید:

ارزیاب محور

نقاط داده مانند درگیر بودن، اشتراک گذاری ها یا نمایش ها همیشه تمام داستان را نمی گویند، اما تیم شما باید در شناسایی و رشد معیارهای معنادار تلاش کند.

سرعت عمل بالا

داستان شما می تواند از طریق لنز هایی که دائما در حال تغییر هستند مشاهده شوند. تیم های هوشمند همیشه چشم به فرصت ها چالش ها دوخته اند در نتیجه در لحظه می تواند واکنش نشان دهند.

پژوهش محور

اگر تلاش های روابط عمومی شما بالاتر از بقیه باشد، درک مخاطبان شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود. تیم هایی که تحقیقات خود را انجام می دهند و آنچه را که یاد می گیرند اعمال می کنند، شانس بهتری برای کسب توجه برای برند شما دارند.

لوگو میم کمپانی

تیم میم کمپانی به عنوان داستان پرداز خبره در زمینه دیجیتال با درک عمیق از منظر دیجیتال و نگاه جدی به رفتار مصرف کنندگان در حوزه روابط عمومی دیجیتال ورود پیدا می کند. با تمرکز بر نتایج و خلق مطالب جذاب در حوزه روابط عمومی فعالیت می کنیم که نتایج پرباری داشته باشد.

رویکرد ما به روابط عمومی دیجیتال چگونه است؟

رویکرد ما با تحقیق شروع می شود، به پیشرفت خلاقیت می پردازد و به طور مداوم و خوکار بازتاب می یابد.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف
مطلع شدن و تراز کردن
ما جلسات را با هدف آشنایی پیدا کردن از برند شما شروع میکنیم و ذینفعان را در مورد اهداف و چشم اندازها مطلع می کنیم. ما می خواهیم بفهمیم که برند شما کیست و عموم مردم چگونه آن را درک می کنند - و چگونه ممکن است این دو با هم تفاوت داشته باشند.
کشف
ایکن خدمات میم کمپانی
تحلیل
تحلیل چشم انداز
تیم ما روند های صنعت، موقعیت یابی های رقبا و موفقت های قابل توجه گذشته را تجزیه تحلیل می کند. ما برای اندازه گیری نفوذ برند و پیگیری مطالب منتشر شده مرتبط با آن از ابزار هایی مثل Meltwater استفاده می کنیم.
تحلیل
ایکن خدمات میم کمپانی
ایجاد لیست رسانه ها
ایجاد مخاطبین
هنگامی که ما یک تصویر واضح از بازار شما ترسیم می کنیم، می توانیم برنامه ریزی استراتژیک را در کانون توجه قرار دهیم. این کار با ایجاد یک لیست رسانه ای، شامل خبرنگاران، وبلاگ نویسان، پادکست های تأثیرگذار در رسانه های سنتی و دیجیتال که ممکن است پذیرای داستان برند شما باشند، شروع می شود. لیست رسانه ها یک سند زنده است - با پیدا کردن رسانه ها و فرصت های جدید، این لیست همچنان در حال گسترش است.
ایجاد لیست رسانه ها
ایکن خدمات میم کمپانی
دسترسی + ایجاد محتوا
ایجاد ارتباط
بخش عمده ای از روابط عمومی، ایجاد و حفظ روابط است. تیم ما با اعمال ارتباطات جدید و حفظ ارتباطات موجود، ایجاد پل هایی بین برند شما و تیم همکاران خلاق شما، این چالش را برطرف می کند. مهم نیست که داستان شما چگونه گفته شده است - خواه از طریق شخص موثر در رسانه ها، مطبوعات یا ستون ماهانه - تیم ما با آنها همکاری می کند تا محتوا را تولید کند. تولید کنندگان محتوا، طراحان و استراتژیست های خلاق ما می توانند مکمل این فرآیند باشند، مفهوم سازی، ایجاد و بکارگیری دارایی های خلاقانه برای تقویت رسانه های کسب شده از جمله همکاری های تیم ما می باشد
دسترسی + ایجاد محتوا
icon-social-media-marketing-mim-06
گزارش + نظارت
اندازه گیری
وقتی داستان شما انتشار می یابد، ما رسد می کنیم، یاد می گیریم و بهبود می یابیم. روند ما بر پایه اندازه گیری پیشرفت بنا شده است بنابر این هر تلاش برای ارتباط عمومی بعدی متضن پیشرفت و پایش رو به جلو خواهد بود.
گزارش + نظارت

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد