میم کمپانی | تحول دیجیتال در عصر دیجیتال
سئو

تحول دیجیتال در عصر دیجیتال

در دنیای دیجیتال گام بگذارید

فراز و فورد در دنیای کسب کار دیجیتال بطور گسترده در حال وقوع است برای در اوج ماندن و پیشی گرفتن از رقبا می بایست همواره خلاقیت و نوآوری را در متن کار قرار داد. تیم های منزوی ، کمبود استعداد، موارد مرتبط با ضعف داده ها و اطلاعات بی کیفیت و پیش گرفتن فرآیند های منسوخ شده در مسیر سیر تحول دیجیتالی شدن است. در حالی که با این چالش ها دست و پنجه نرم می کنید، نمی توانید چشم خود را از کسب کاری که اکنون درآمدی بدنبال دارد ببندید. هنگامی که شما در سفر تحول دیجیتالی قرار دارید، شرکت میم می تواند به عنوان یک راهنما دید شما را به دنیای دیجیتال وسعت بخشد.

انتخاب یک مشاور در تحول دیجیتال

انتخاب یک تیم برای کار بر روی پروژه های مهم اقتصادی، تصمیم آسانی نیست.

اما همراه مناسب داری چه ویژگی هایی است؟

دیجیتالی بودن

دیجیتال فقط به فناوری معطوف نمی شود.مجموعه ای از فسفه ها و شیوه هایی است که بر نحوه چرایی کار تاثیر می گذارد. شرکای دیجیتالی معمولا این مسئله را نمی پذیرند مگر این که در دنیای دیجیتال غوطه ور باشند.

طیف مهارت

بینش و توانایی تفکر بلقوه جزعی جدایی ناپذیر از تیم است، اما برای پیشبرد اقدامات در دنیای دیجیتال شما به افرادی با تعهد بالا نیاز خواهید داشت. کارشاناسان، طراحان، تولید کنندگان محتوا، تحلیل گران داده و توسعه دهندگان از ایده هایی که قابلیت اجرائی خواهند داشت اطمینان حاصل می نمایند و به شما در دنیای دیجیتال کمک می کنند.

ایده پردازی

یک شریک خوب با ایده های زیادی همراه خواهد بود. یک شریک عالی با استفاده از آن به بسط دادن ایده هایی که مشتریان نمی دانند استفاده می کند، حداکثر منابع تیم ما در اختیار شما خواهد بود.

چالش: ایجاد یک کسب و کار با قابلیت دیجیتالی دشوار است.

با وجود قدرت تفکر خلاقانه، کند و کاش عمیق و چشم اندازی منحصر به فرد در مورد فن آوری های نو ظهور، ما در تهیه نقشه راه برای تحول دیجیتالی شما کنار شما هستیم.

فرآیند های تحول دیجیتال ما

در روند تحول دیجیتال نا زمانی که مشکلات مورد بررسی قرار نگیرند نمی تواند در مورد راه حل ها برنامه ریزی داشت. در حالی روش های گوناگونی در این زمینه وجود دارد، ما از روش ها و ابزار هایی استفاده می کنیم که در پروژه های قبلی بازدهی خود را اثبات کرده اند.

ایکن خدمات میم کمپانی
ممیزی دیجیتال
نگاشت چشم انداز
ما کار را به تشخیص دقیق وضعیت کنونی و نگاهی اجمالی به چشم انداز کسب و کار شروع می کنیم. رویگردی منطبق با نظم و انظباط که تیم های متخصص زیادی در آن حضور دارند. ممیزی می تواند روش های استاندار، شناسایی بهترین رقبا، رقبای نو ظهور، تاکتیک های جدید و تغییر رفتار مخطبان را مشخص کند.مهمتر از همه رد گیری خطر ها و فرصت ها است که این امر میتواند شما را برای آینده آماده کند
ممیزی دیجیتال
ایکن خدمات میم کمپانی
گارگاه نوآوری
برآیند و تجمیع نظرات
کارگاه نوآوری، تیم ما و شما را با یک ساختار ذهنی آگاهانه گرد هم می آورد.هدف برسی چالش ها و ارائه راه حل برای آنها است. با فراخوانی انواع تخصص ها و سبک های تفکر جسورانه به کاوش در ایده ها می پردازیم و به خلق ایده های نوین و پالایش ایده های قوی گام های استواری در تحول دیجیتال بر می داریم. با ارزیابی ایده ها و ارزش آنها برای سازمان و مطابقت آن با الگو هایی مانند بوم مدل کسب و کار را اولویت دهی می کنیم
گارگاه نوآوری
ایکن خدمات میم کمپانی
حداقل محصول دوست داشتنی
تبدیل ایده ها به عمل
ابتکار تغییرات می تواند به تولید ایده های بسیاری منجر شود اما نتیایج کمی به همراه دارد. خوشبختانه "میم" در پیاده سازی ایده ها در کنار شما خواهد بود. هنگامی که ایدهایی با اولویت بالا داریم ، شروع به تعریف حداقل یک محصول دوست داشتنی می کنیم نسخه ای از ایده شما که با کمترین هزینه و تلاش بیشترین خوشحالی و رضایت را برای مشتری فراهم کند. ما راهنمایی میکنیم که حداقل محصول دوست داشتنی در چه چهارچوبی باید باشد. پس از پرداختن به این مسئله، به مدیریت پروژه، برآورد هزینه، بودجه و تامین منابع می پردازیم
حداقل محصول دوست داشتنی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد