میم کمپانی | استراتژی دیجیتال
عکس دیجیتال مارکتینگ

چرا برندها به استراتژی دیجیتال احتیاج دارند؟

امروزه کسب و کار ها نه براساس محصول یا قیمت ، بلکه بر کیفیت تجربه ای که ارائه می دهند ، متایز می شوند و کاربران به طور فزاینده ای میل به دیجیتالی شدن پیدا میکنند.
اگر بتوانید مشتریان خود را در یک روند بدون چالش تحت تاثیر قرار دهید، سهم بزرگی از تعملات بازار را بدست خواهید آورد.

تشکیل یک همکاری استراتژی موفق

زمانی که با ما در زمینه استراتژی دیجیتال کار می کنید، می توانید مطمئن باشید که ما میدانیم چه کاری انجام دهیم. پس از سال ها همکاری با شرکت ها در زمینه استراتژی دیجیتال، ما می دانیم مشتریان ما از ما چه می خواهند:

استراتژیست های خبره همیشه در حال سبک و سنگین کردن ریسک ها هستند و ارزیابی اینکه چه چیزی امکانپذیر است و چه چیزی نه!

همکاری نزدیک

کنجکاوی نشانه همکاری جدی استراتژیک است، تیم استراتژی شما باید از روز اول اهمیت جدی نسبت تجارت و مشتریان نشان دهند.

نبوغ

استراتژیست های شما نباید از استفاده تجربیات گذشته که بخشی از سرمایه آنهاست هراس داشته باشند، بلکه باید توانایی برطرف کردن مشکلات جدید را با راه حل های خلاقانه نشان دهند.

تفکر عملی

تیم استراتژی همواره دو نکته را دنبال می کند : کاری که می تواند انجام دهد و چطور این کار انجام می پذیرد.

اما سوال اصلی اینجاست که مشتریان شما واقعا چه می خواهند؟

بیش از ۱۰ سال تجربه به میم کمپانی یک چیز را نشان داده است : ارائه خدمات دیجیتالی با کیفیت ، به استراتژی برای راهبری نیاز دارد.
ما به مشتریان بی شماری در مسیر دیجیتالی شدن ، راه اندازی وب سایت های جدید و استارت آپ ها کمک کرده ایم تا در این رقابت نزیک و پر چالش پیروز شوند.

چهارچوب استراتژی دیجیتال میم

رویکرد میم کمپامی به استراتژی اساساً کنجکاوی است. ما گوش می دهیم و یاد می گیریم و هنگامی که تصویر کاملی داشته باشیم، از تجربه خود برای ایجاد یک استراتژی درخشان استفاده می کنیم.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف
تو واقعا کی هستی؟
تیم ما جلسات صریح و عمیقی را با مشتریان برگذار می کند که دید روشنی از فعالیت و کسب کار شما به ما می دهد. این فرآیندی است که سوالات بزرگی را مطرح میکند : در کدام زمینه ها شما قوی هستید ؟ کجا می جنگید؟ اهداف و مقاصد شما چیست ؟
کشف
ایکن خدمات میم کمپانی
تجزیه و تحلیل رقبا
رقبایتان را ارزیابی کنید
هیچ شغلی در انزوا فعالیت نمی کند. به همین دلیل ما رقبای شما را بسیار جدی می گیریم. دانستن اینکه چه کسی در آنجاست، چگونه آنها انتظارات مشتری را برآورده می کنند، و این که آیا فرصت هایی برای بهترین بودن وجود دارد؟! برای ارائه یک تجربه دیجیتال متمایز و برتر امری اساسی است
تجزیه و تحلیل رقبا
ایکن خدمات میم کمپانی
تحقیقات مخاطبان
جامعه هدف خود را تعریف کنید
هر مرحله از فرآیند استراژی حائز اهمیت است، اما درک این موضوع که مخاطبان شما را چه چیزی تحت تاثیر خواهد گذاشت از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. غالبا ، فرآیند تحقیق مخاطبان بصورت حضوری انجام می شود و مشخص می شود که مخطبان از فعلیت دیجیتالی شما چه می خواهند. افراد ما با طیف وسیعی از ورودی ها و اقلام اطلاعاتی از جمله تجزیه و تحلیل داده های کاربران ، شبکه های اجتماعی ، تست های نظر سنجی و اطلاعات از مشتری، با نیاز های جععه هدف شما آشنا می شوند. موارد بالا متخصصان این حوزه را در هدایت تجربه دیجیتالی شما یاری می کند
تحقیقات مخاطبان
ایکن خدمات میم کمپانی
ایجاد یک استراتژی
واقعیت بخشدین به داده های استراتژی
تهیه استراتژی تلاش تیمی است. استراتژی ، طراحی ، UX و کارشناسان محتوا گرد هم آمده اند تا تحقیقات را به یک طرح مفید و کوتاه برای برند شما به صورت دیجیتال تبدیل کنند. ما تمامی موارد موثر در دیجیتالی شدن کسب و کار شما را کنار هم ارزایابی میکنم در واقع تک بعدی نگاه کردن به فرآیند ها ما را به نتیجه مطلوب نمی رساند. اینجایست که مشکلات حل شده و به سوالات بزرگ پاسخ داده ایم، و از آنجایی که ما تجربه دیجیتالی را بر پایه دانش های تخصصی خودمان تولید میکنیم از این رو شما گام های عملی در عرصه دنیای دیجیتال خواهید داشت
ایجاد یک استراتژی
ایکن خدمات میم کمپانی
ارائه و پیاده سازی
حرکت به سمت آینده
ما استراتژی را در اختیار مشتری قرار می دهیم، و در کنار پاسخ به سوالات که نحوه تصمیم گیری های ما را توضیح خواهد داد، تیم ما برای پاسخ به سوالات ، برنامه ریزی های بعدی، آماده خدمت رسانی می باشد
ارائه و پیاده سازی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد