میم کمپانی | طراحی فروشگاه اینترنتی

در دوره ای زندگی میکنیم که کمتر کسی با واژه « فروشگاه اینترنتی » یا « فروشگاه آنلاین » آشنا نباشد. بسیاری از کاربران اطلاعات آن ها درباره ماهیت فروشگاه ایترنتی بسیار کلی می باشد ، فروشگاه اینترنتی به وب سایت هایی گفته می شود که اطلاعات مربوط به محصولات در آن به نمایش گذاشته می شود و با استفاده از یک اتوماسیون نرم افزاری امکان خرید محصولات را فراهم میکند . در یک فروشگاه اینترنتی محصولات دارای دسته بندی می باشند و وقتی روی یک محصول کلیک می شود ، می توانید اطلاعات و مشخصات مربوط به محصول را مشاهده نمایید.

فروشگاه اینترنتی

چرا طراحی وبسایت فروشگاهی در عصر دیجیتال اهمیت دارد ؟

ایجاد تجربیات سفارشی برای جلب توجه مشتریان سهم مهمی در بدست آوردن بازار دارد.  هنگامی که محصولات، طراحی، ویژگی ها و توسعه برند مناسب گرد هم می آیند، کاربران دلایل بیشتری برای خرید کردن از فروشگاه تجاری شما خواهند داشت.

آنچه در طراحی وب سایت فروشگاهی حائز اهمیت است؟

برای فروش محصولات، باید کاربران را با نام تجاری خود تحت تاثیر قرار دهید. هدایت کاربران برای خرید به معنای بررسی دقیق تر در مورد اینکه چه کسانی هستند، چه چیزی باعث علاقه آنها می شود و چرا تبدیل به مشتری می شوند.

دیدگاه مخاطب

مردم گزینه های مختلفی برای خرج کردن پول خود دارند. با آموزش، حل مشکلات و تسهیل روند خرید برای کاربر، شما کسب و کار خود را به بهترین گزینه تبدیل می کنید.

طراحی تجربه محور

از دیدگاه تجارت الکترونیک امروز، تجربه کاربری همه چیز است. با توجه به اینکه مشتریان بیشتر از همه به دنبال مقایسه کردن هستند، یک تجربه کاربری قانع کننده وجه تمایز قدرتمندی خواهد بود.

راحتی خرید

تجربیات پیچیده و گیج کننده فروش را متوقف می کند. اگر کاربران نتوانند فقط با چند کلیک از صفحه محصول به تسویه حساب برسد، آنها در جای دیگر شروع به خرید می کنند.

آیا شما دنبال ایجاد تجربیات شگفت انگیز برای کاربر هستید؟

ما بیش از ۱۰ سال است که وب سایت هایی با عملکرد بی نقص طراحی می کنیم و سایت های فروشگاهی در هسته اصلی تخصص ما قرار دارند.

ما روی ایجاد طرح های استراتژیک و قانع کننده متمرکز شده ایم که تجربیات منحصر به فردی را در زمینه هدایت کاربران و انجام خرید ارائه می دهند.

فرایند طراحی وب سایت فروشگاهی ما

روند ما شامل تحقیقات گسترده کاربر، دیدگاه استراتژیک و طراحی تجربه محور برای ایجاد وب سایت هایی است که کاربران را درگیر می کند و نتایج تجاری خیره کننده ای ارائه می دهد.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف
تحقیقات کاربر
ما هر پروژه طراحی فروشگاهی را با برگذاری جلسات با ذینفعان، و از طریق داده ها و روندهای صنعت شروع می کنیم تا تصویری واضح تر از تجارت شما بدست آوریم. شناخت مخاطبان شما به همان اندازه مهم است که دانستن مشاغلتان مهم است و موانع پیش رو ، نیازها و انگیزه های مخاطبان منجر به دانستن علایق آنها و این که چه چیزی کاربر را به خرید سوق می دهد، می شود.
کشف
ایکن خدمات میم کمپانی
استراتژی
ترسیم نقشه راه برای موفقیت
یک تیم برای ادامه حیات به یک استراتژی نیاز دارد. بنابراین پس از اتمام تحقیقات، یک استراتژیست وب با تجربه، متخصصان را از چندین رشته کاری جمع می کند تا دیدگاه های آنها را جمع آوری کند و جهت استراتژیک را تعیین می کند.
استراتژی
ایکن خدمات میم کمپانی
برنامه ریزی
پایه و اساس فروشگاه خود را بسازید
تیم UX ما از استراتژی طراحی شده جهت ایجاد نقشه ای برای ساختار سایت و سلسله مراتب آن کمک می گیرد. در همین زمان، تیم ما لیستی از الزامات فنی و مشخصات سایت را جمع آوری می کند تا اطمینان حاصل کند که پس از توسعه، عملکرد خود را مطابق آنچه در نظر گرفته شده بدرستی انجام می دهد. با استفاده از ساختار ایجاد شده ، تیم UX ما سیم کشی هایی از قالب های صفحات و تعاملات بین آنها تولید می کند تا از حصول یک تجربه مثبت و منسجم درهر پیمایش و کلیک اطمینان یابد.
برنامه ریزی
icon-ecommerce-design-mim-03
طراحی
تبدیل تجربه به طرح
طراحی جایی است که تجربه واقعاً شکل می گیرد. با شروع یک جلسه تحقیقی، با همکاری شما ظاهر بصری وب سایت ایجاد می شود. طراح ما با استفاده از رابط های توسعه طراحی، طرح رنگی از سایت شما را در قالب های رایانه، موبایل و تبلت ایجاد می کند.
طراحی
icon-ecommerce-design-mim-02
ایجاد بازار جدید خود
توسعه وب سایت فروشگاهی
در صورتی که آماده اجرای ایده های خود هستید، تیم ما آمده تسهیل نمودن روند های توسعه و ارائه مستندات و راهنما ها در کنار شما خواهند بود.
ایجاد بازار جدید خود
icon-ecommerce-design-mim-01
آزمایش + راه اندازی
اطمینان از عملکرد همه جانبه
به عنوان بخشی از توسعه، ما تضمین کیفیت و آزمایش را برای اطمینان از عملکرد کامل وب سایت تجارت الکترونیک شما ارائه می دهیم. اجرای آزمایش در بیش از ۱۰۰ مورد از چک لیست تست به ما امکان می دهد عملکرد، قابلیت اطمینان و امنیت سایت شما را بررسی کنیم و تأیید کنیم که معیارهای مورد نظر شما را برآورده می کند. در آن مرحله، ما آماده راه اندازی فروشگاه شما هستیم.
آزمایش + راه اندازی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد