میم کمپانی | توسعه تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک چیست ؟

تجارت الکترونیک یکی از شیوه های  تجارت گفته می‌شود که در آن بازارهای خرید و فروش به صورت آنلاین وجود دارند . فروشگاه های اینترنتی به عنوان واسطه میان مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عمل می‌کنند و در حکم بنگاه‎های اقتصادی عمل می‌کنند و کاربران همان خریداران و مشتریان می‌باشند. به تجارت الکترونیک ، کسب و کار اینترنتی هم گفته می شود. در سال‎های اخیر رشد بسیار زیادی در عرصه فناوری و اینترنتی در کشور ها وجود داشته است و تجارت الکترونیک بیش از پیش کاربرد یافته است که کمتر کسی با این واژه آشناییت ندارد.

توسعه تجارت الکترونیک background img 35

چگونه توسعه فروشگاه اینترنتی به موفقیت منجر می شود؟

مشاغل تجارت الکترونیک می دانند که درآمد آنها متاثر از تجربه کاربر در وبسایت آنها است. وقتی کاربران خرید را سخت، کند و یا گیج کننده می بینند سایت را ترک می کنند و شما درآمدی دریافت بدست نمی آوردید.

به همین دلیل است که سایت تجارت الکترونیک شما باید بر پایه تحلیل و مبانی اصولی پیشرود و تلاش خود را بر پایه کارآمدی و بی دردسر کردن روند خرید بنا کند.

پایه های یک تجربه عالی تجارت الکترونیک

یک سایت تجارت الکترونیک فقط یک وب سایت نیست. برای اطمینان از بازده قوی در سرمایه گذاری، باید عناصر مهم و اساسی در کسب و کار به درستی اجرا شوند.

بروز بودن

یک سایت استاتیک که از اکوسیستم تجاری شما و ورود اطلاعات توسط کارمندان جدا شده است، مشتریان را با اطلاعات قدیمی و ویژگی های محدود رنج میدهد.

تجربه خرید

ساخت تجارت الکترونیک باید خرید را آسان و ایمن کند. صفحات باید با نگاه و احساس مداوم، مطالب قانع کننده و عملکرد جستجو قوی که پاسخگوی نیازها و انتظارات کاربران باشد، سریع و قابل اعتماد بارگیری شوند.

تعامل و شخصی سازی

مشتریان انتظار دارند سایت با ویژگی هایی مانند: محصولات توصیه شده، محصولات ویژه، محصولات پر مخاطب، لیست علاقه مندی ها و تبلیغات با محتوای متناسب و غنی آنها را حمایت کنند. و به عنوان یک کانال مشتری مداری، با ارزش ترین تجربه در تجارت الکترونیک پشتیبانی قوی و بهنگام مانند گفتگوی آنلاین است.

بدون داشتن یک وب سایت پیشرفته ، حرکت کردن بر روی یک لبه تیغ است.

با بیش از ۱۰ سال فعالیت در این زمینه “میم کمپانی” بیشترین سهم را در طراحی سایت های تجاری با عملکرد بالا داشته است .

ما تمرکز کار را بر روی فعالیت هایی می گذاریم که کاربران دوست دارند بنابراین می توانید محصولات خود را از میان قفسه ها به سبد خریداران برسانید.

فرایند توسعه تجارت الکترونیک میم

روند ما طی سالهای متمادی در ساخت تجارت الکترونیک در سراسر صنایع مورد آزمایش قرار گرفته است و سایت هایی با کیفیت با کارایی بالا ارائه می کند.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف فنی
ارزیابی وضعیت
کار را با درک خود از مکان و آنچه به آن نیاز دارید شروع می کنیم و با برگذاری جلسات با راهنمای فنی و ذینفعان اصلی نقشه راه را ترسیم می کنیم. این اطلاعات ما را در انتخاب فناوری برای توسعه یاری می کند.
کشف فنی
icon- app- eCommerce-Development -mim-02
پایه و اساس قوی
ارزیابی بستر های نرم افزاری + توصیه
معماران راه حل های ما از یک چهارچوب اختصاصی برای ارزیابی و توصیه ها استفاده می کنند و نیاز های فنی شما را مطابق با خواست پروژه بهینه می کنند. ما الزامات فنی، ادغام ها و سفارشی سازی ها و همچنین عوامل غیر کاربردی مانند مقیاس پذیری، امنیت، مشخصات فروشنده و البته هزینه را در نظر می گیریم. در تجارت الکترونیک بخش اصلی، تمرکز بر حصول اطمینان از این که ظاهر سایت می تواند کیفیت تجربیاتی را که مشتریان انتظار دارند فراهم کند، قرار خواهد گرفت.
پایه و اساس قوی
ایکن خدمات میم کمپانی
همکاری برای موفقیت
معماری اطلاعات، طراحی + تولید محتوا
روش کار ما بر اساس توسعه چابک و بر پایه متدلوژی Scrum می باشد تا با آن بتوانیم برنامه های پایدار تولید کنیم و تمامی ویژگی های مورد نظر مشتری را پیاده سازی کنیم. این مرحله توسط مدیر پروژه انجام خواهد شد تا پروژه شما را بر اساس زمان بندی و مطابق بودجه تعیین شده پیش ببرد.
همکاری برای موفقیت
ایکن خدمات میم کمپانی
تولید فروشگاه
کد نویسی Back End و Front End
ساخت سایت تجارت الکترونیک توسط یک مدیر فنی پروژه نظارت می شود، که با مدیر حسابرسی پروژه همکاری می کند تا جدول زمانی، بودجه و کیفیت کار را حفظ کند. روش فرآیند طراحی ما آبشاری و یا چابک بر پایه روش های Scrum می باشد. تیم های توسعه ما به زبان های مدرن توسعه وب از جمله Html5 ,Java ,.Net PHP ,CSS و Javascript مسلط هستند.و با طیف وسعی از سیستم های مدیریت محتوا مشارکت می کنند. بنابراین بدون واهمه به انتخاب تکنولوژی و سیستم های مدیریت محتوای به روز و مدرن می پردازیم و کار را بر پایه آنها استوار می کنیم.
تولید فروشگاه
ایکن خدمات میم کمپانی
تضمین کیفیت
تست بیش از ۱۰۰ مورد کیفی
ما در مورد تضمین کیفیت بسیار سختگیرانه عمل می کنیم و با تیم های اختصاصی حتی قبل از حیات وبسایت تست های متنوعی به عمل می آوریم. ما علاقه مند به مشارکت مشتریان خود در روند تولید و طراحی سایت هستیم بنابراین در مرحله نسخه آزمایشی وب سایت بر روی سرور تست راه اندازی خواهد شده تا مشتریان بتوانند ضمن مشاهده سایت از امکانات سایت نیز تست های لازم را به عمل آورند.
تضمین کیفیت
ایکن خدمات میم کمپانی
آماده سازی برای تحویل
آموزش + راه اندازی CMS
وقتی سایت جدید شما را راه اندازی می کنیم، شما را با امکانات انبوه متنوع وب سایت نتها نمی گذاریم. بلکه در کنار شما خواهیم بود و تمامی امکانات سامانه را به شما آموزش می دهیم.
آماده سازی برای تحویل

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد