میم کمپانی | اینفلوئنسر مارکتینگ

تطبیق برندها با طرفداران مناسب در دیجیتال

امروزه مخاطبات تحت تاثیر هر آن چیزی که بیشتر تبلیغ می شود و توجه شان جلب می کنند، اعتماد می کنند و بر می گزینند. برای بر طرف کردن این امر برند ها به حامی هایی احتیاج خواهند داشت که طرفداران آنها به آنها اطمینان داشته باشند این جاست که شخصی که در یک حوزه فعالیت دارد و دارای طرفدارانی است که به او اعتماد می کنند ظهور پیدا می کند.

از آنجایی که بازاریابی تاثیر گذار در بدنه تبلیغات نفوذ پیدا کرده است جای تعجب نیست که برند ها به دنبال افردای هستند که در این حوزه فعالیت می کند اما برند ها به جای یافتن افرادی با بیشترین تعداد مخاطب و لایک نیاز به افرادی دارند که ارزش های برند آنها را به گوش مخاطبان برساند.

اینفلوئنسر مارکتینگ background img 48

ویژگی های یک شریک بازاریابی تاثیرگذار

بازاریابان هوشند به بدون توجه به تعداد پیروان آنها بر ایجاد روابط با ترفند های آنلاین توجه می کنند به دنبال تیم هایی باشید که :

تعداد دنبال کننده

فقط به این دلیل که شخصی یک میلیون دنبال کننده دارد، به این معنی نیست که شما یک میلیون هوادار به دست آورده اید. تیم های با تجربه می دانند چگونه افراد مناسبی را برای تبلیغ محصول شما پیدا کنند - خواه این افراد گمنام یا مشهور باشند.

نیازهای بلاگر

نیازهای بلاگر را درک کنید. بسیاری از بلاگر ها از این طریق امرار معاش می کنند. همانطور که آنها به کار کردن با برند شما مشتاق هستند باید منفعت آنها از این همکاری را بدانند. با تیم هایی همکاری کنید که بیش از دیگران اشتیاق به همکاری دارند و به بالا بردن برند شما کمک کنند.

حفظ تعادل

حفظ تعادل برند. اینفلوئنسرها (Influencers) زمان خود را برای بدست آوردن مخاطب سپری کرنده اند بنابر این اینفلوئنسرهای حرفه ای نیازی به ایجاد خلاقیت ندارند . اما باید همیشه از روابطی که به برند و سازنده به یک اندازه خدمت کند، حمایت کنند.

” میم کمپانی ” با بهره گیری از تفکر استراتژیک و درک اجتماعی به عنوان یک رابط دیجیتال عمل نموده و تعداد معدودی از انتخاب های معتبر را به شما معرفی می کند تا بتوانید ارزش های برند خود را به معرض نمایش بگذارید.

فرآیند های ما برای ارتباط با اینفلوئنسرها

ما از نزدیک شغل ، مخاطبان و چشم انداز صنعت شما را ارزیابی می کنیم و سند های همکاری مستدلی با اینفلوئنسرها تنظیم می کنیم.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف
شروع با شما
قبل پیدا کردن اینفلوئنسر مناسب باید شناخت کافی از فعالیت شما را داشته باشیم برای انجام این کار، تیم ما در اختیار شما قرار می گیرد تا در مورد برند شما و اولویت های کاری بهترین اینفلوئنسر را انتخاب نماییم.
کشف
ایکن خدمات میم کمپانی
تحقیقات مخاطبان
پیمایش اجتماع
اینفلوئنسرها پل ارتباطی برای مخاطبان شما هستند. با چه کسی می خواهید صحبت کنید؟ ما تحقیقات خود در زمینه مخاطبان را مکمل قرار می دهیم تا اشخاصی که مناسب با برند شما هستند را شناسایی کنیم.
تحقیقات مخاطبان
ایکن خدمات میم کمپانی
ایجاد لیست اینفلوئنسرها
چه کسی؟
میم تحقیقات خود را به کار میگیرد تا اینفلوئنسرهایی را شناسایی کند که شما می توانید با آنها شروع به فعالیت کنید. موضوع اصلی : آیا این شخص با ارزش های برند ما مطابقت دارد؟ مخاطبان آنها چه فعالیت هایی را دنبال می کنند؟ آیا این مخاطبانی هستند که می خواهیم به آنها برسیم؟ ما طرفدار اینفلوئنسرهای کوچک هستیم زیرا آنها تمایل به فعالیت های کوچکتر، جذاب تر و تعاملات ارگانیک بیشتری دارند. با این حال، ما خواستار استراتژی آن ها هستیم از طریق آن می توانیم ماهی بزرگتری را شکار کنیم. مهم نیست که از چه رویکردی استفاده می کنیم، ما مشتری ها را در حلقه نگه می داریم و آخرین فعالیت های آن ها را به شما می گوییم، بنابر این می دانید که چه کسی از برند شما طرفداری می کند و آنها برای چه چیزی طرفدار شما هستند.
ایجاد لیست اینفلوئنسرها
icon-paid-media-mim-02
توسعه یاقتن
ایجاد ارتباط
پس از شناسایی اینفلوئنسرهای تاثیرگذار ما با شما و اینفلوئنسرها در گفت و گو مداوم می مانیم و یک رابطه پربار را تسهیل می کنیم. در طول این فرآیند، ما به عنوان یک طرفدار و شریک برای نام تجاری شما عمل می کنیم، تعامل را به گونه ای هدایت می کنیم که به نفع همه طرفین باشد.
توسعه یاقتن
icon-social-media-marketing-mim-06
استقرار + گزارش دهی
متمرکز ماندن بر نتایج
تیم ما جدول معیارهای مربوط به تعامل و تبدیل را نگه می دارد ، آنها را به تیم داده های ما بر می گرداند و از بینش هایی که ارائه می دهند برای بهبود آینده استفاده می کند.
استقرار + گزارش دهی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد