میم کمپانی | طراحی رابط کاربری UI - UX
طراحی رابط کاربری ui / ux background img 20

چرا رابط کاربری یک بخش از برند و نیاز کسب و کار است؟

هر دقیقه از روز که سپری می شود انتظارات بالا میرود، مردم دوست دارند روال کار ساده و روشن باشد،  و هر روز تجربه ای آسان در رویا رویی با فناوری های دیجیتال داشته باشند. بنابراین هر ویژگی دیجیتالی که قابل استفاده نباشد، مردم ناامید شده و با تصور ذهنی ضعیف از کار شما به جایی دیگری خواهند رفت. خبر خوب اینجاست که ایجاد یک تجربه کاربری عالی جادو نیست، نیازمند یک تلاش جدی است. تلاشی از داشتن تخصص صحیح، گوش دادن به انظارات مخاطبان و آزمایش های متعدد.

چه چیزی باعث ایجاد یک تیم برتر IA / UX می شود ؟

معماری اطلاعات و تجربه کاربری مفاهیم خاص به خود را دارند از این رو اگر به این مفاهیم مسلط نیستید به دنبال تیمی بگردید که ویژگی های زیر را داشته باشند:

ابزارهای تست

آزمایش کاربر بخشی از فرآیند همه نیست، اما تیم UX شما باید آماده ارائه آزمایش هایی باشد که از لحاظ زمان و هزینه منطقی باشد.

درک کاربران

تیم UX شما باید وسواس داشته باشد تا آنچه را کاربران فکر می کنند، احساس می کنند و انجام می دهند را کشف کند و بینش خود را به تجربه ای که کاربران دوست دارند، وسعت دهد.

قابلیت استفاده

قابلیت استفاده تنها جنبه UX نیست، اما بسیار مهم است. یک طراح UX باید بتواند جریان های مهم کار کاربر را در اولویت بندی و ساده سازی قرار دهد، بهترین شیوه های شناخته شده را به کار ببرد و بتواند آنچه را که آنها انجام می دهند و دلیل آن را توضیح دهد.

آیا شما دنبال ایجاد تجربیات شگفت انگیز کاربری برای کاربر هستید؟

کارشناسان تیم “میم” همه این ویژگی ها را ارائه میدهد و وظیفه آنهاست که نگرش کاربران را از “این جا چه می گذرد” با رضایت به  “آسان بود” تبدیل کنند.

این تغییر چشم انداز، حاصل تجربیات محرمانه ماست که باعث بازگشت مشتریان به کسب و کار شما می شود.

فرایند های طراحی رابط کاربری میم

فرایند ما بسته به نیاز مشتری انعطاف پذیر است، اما اصول اولیه همیشه یکسان هستند: تبدیل درک عمیق کاربران به یک تجربه بصری.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف
پرده برداری از کسب کار
مانند هر مشارکت "میم" ، تعمال IA / UX با درک اهداف تجاری پروژه شما شروع می شود. و پس از تعیین اهداف به ترسیم نقشه راه موفقیت خواهیم پرداخت.
کشف
ایکن خدمات میم کمپانی
تحقیقات کاربر
کاربر محوری
تحقیقات از کاربر اشکال مختلفی مانند: مصاحبه، نظر سنجی، آزمایش و ... می تواند باشد که اطلاعات مفیدی جهت گرفتن تصمیمات بعدی به ما خواهد داد. ما با همکاری شما جهت انتخاب نوع تحقیقات و هزینه متناسب با آنها، جلساتی خواهیم داشت، اما این نکته را در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری روی تحقیقات کاربران میتواند به عملکرد برتر وبسایت شما منجر شود.
تحقیقات کاربر
icon-Mobile-App-Design -mim-03
تست کاربر
گرفتن بازخورد مشتر
تست نهایی هر تجربه کابری نهایتا با کاربران واقعی است، در این زمینه ما ابزارهایی نظیر Optimum Workshop و Lookback برای سهیل تست هایی نظیر مرتب سازی کارت، تست اولین کلیک و تجزیه تحلیل وظایف در اختیار داریم. و در نهایت با همکاری شما به آنچه نیاز مخطابان است و موجب برنگیخته شدن حساسیت آنهاست را کشف می کنیم.
تست کاربر
icon-information-architecture-and-ux-mim-04
تجسم واقعیت
به کار بستن تحقیقات
ایجاد یک شخصیت تجسمی از مخاطین خاص برای نوشتن سناریویی که در بعد واقعیت تمامی پروسه و فرآیندهای کابر را در وبسایت ترسیم نماید، این فعالیت در حالی که به چگونگی رفتار یک کاربر به عنوان نمایده طیف خاصی از هر قشر به معرض نمایش می گذارد باعث حصول اطمینان از عدم از قلم انداختن فرآیند مورد نیاز کاربران خواهد شد.
تجسم واقعیت
icon-information-architecture-and-ux-mim-03
نقشه سایت/نقشه برنامه
ایجاد معماری اطلاعات
این قسمت معماری اطلاعات از فرآیند ها است، نقشه سایت یا نقشه برنامه نشان می دهد هر صفحه چطور قرابت مفهومی با صفحات درگر برقرار کرده و باعث جلو گیری از سردرگمی کاربر در برنامه می شود. معماری اطلاعات به درک ساختن تمام صفحات و عملکرد های مورد نیاز کمک می کند.
نقشه سایت/نقشه برنامه
icon-information-architecture-and-ux-mim-02
سیم کشی + نمونه سازی اولیه
طراحی نقشه راه
سیم کشی نماینده نمایش صفحات است. نمونه اولیه، کار را یک قدم فراتر می گذارد و به درستی عملکردی برنامه کمک می کند. سیم کشی های و نمونه های اولیه، طراحی نیستند بلکه منجر به ایجاد جریان و تعامل کلیدی برای تولید UI خواهند شد و بر اساس آنها مدل های طراحی جذاب و خلاقانه ظهور پیدا خواهند کرد.
سیم کشی + نمونه سازی اولیه
icon-information-architecture-and-ux-mim-0
مستندات و مشخصات فنی
اطمینان از دستیابی آسان
تیم UX، طراحان و توسعه دهندگان با همکاری یکدیگر مستندات لازم از نحوه عملکرد دقیق هر قسمت از برنامه تولید می کنند. بنا بر این تجربه استفاده از برنامه تولید شده با حداکثر بازده و حداقل آشفتگی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
مستندات و مشخصات فنی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد