MiM Company | میم کمپانی | طراحی لوگو
عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

خلق لوگو تاثیرگذار

مخاطبان امروزه، آرم های بیشتر نسبت به گذشته مشاهده می کنند. اما تنها چند مورد برجسته را بخاطر می آورند . آرم های بزرگ دربردارنده برند خود هستند، داستانی منحصر به فرد را بیان می کنند و با صدای بلند ارزش های برند را فریاد می زنند، آنها به دنبال هدفی هستند. درحالی که اکثر برند ها می دانند چه هدفی را دنبال می کنند، تحقق ایده آل های خود در یک سمبل چالش بسیار حساسی است.  بیش از ۱۰ سال کار در زمینه طراحی آرم به ما آموخته است که ماندگار شدن آرم بصورت اتفاقی نیست.

استراتژی داستان پردازی

برند های هوشمند امروزه می دانند که آرم یه داستان سرای قدرتمند است. امروزه علامت تجاری نمادین به دلیل برخورداری از ارتباط فوری بهنگام و دخیل بودن احساسات در طراحی ها از وضعیت متفاوتی در حوزه دیجیتال خواهند داشت. برای ایجاد این رابطه با مخاطب ، مدت زمانی لازم خواهد بود تا سولات مهمی در مورد نام تجاری شما و فعالیت های پیرو آن در ذهن مخاطبان ایجاد شود.  معرفی برند تاثیر گذار باید بین مخاطبان موج ایجاد کند اما اگر بر پایه تحقیقیاتی نداشته باشد که آنها را توجیه کند موفقیت در این زمینه فقط یک شانس است . به همین دلیل است که فرآیند طراحی آرم ما، از تحقیقات شروع می شود.

عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

طراحی لوگو توسط میم

فرآیند طراحی آرم ما بر پایه استراتژی مستدل، دقیق و با کیفیت بالا بنا شده است.

تیم ما با همکاری مشتری های خود برای تولید یک تصویر واقعی از برند همکاری نزدیکی به عمل می آورد تا به واسطه آن آرمی طراحی شود که مخاطبان با غرور از آن کنند.

چطور ما لوگو های با کیفیک طراحی می کنیم

در روند تحول دیجیتال تا زمانی که مشکلات مورد بررسی قرار نگیرند نمی تواند در مورد راه حل ها برنامه ریزی داشت. در حالی که روش های گوناگونی در این زیمینه وجود دارد، ما از روش ها و ابزار هایی استفاده می کنیم که در پروژه های قبلی بازدهی خود را اثبات کرده اند.

ایکن خدمات میم کمپانی
تحقیقات
دریافت نقطه نظرات شما
فرآیند ما از ابتدا با مشتری شروع می شود، جلساتی صریح و روشن در مورد وضعیت برند برای ایجاد یک سمبل تجاری که نشان دهنده هویت آن باشد، ضروری است. سوالات مربوط به درک نام تجاری داخلی و خارجی هویت، آرزو ها، درک فضای رقابتی، ایده پردازی جهت ایجاد آرم همانند یک قطب نما به جهت دهی روند خلق آرم کمک می کند.
تحقیقات
ایکن خدمات میم کمپانی
پژوهش
پایه و اساس فرآیند
تحقیق و مطالعه در بدنه روند طراحی لوگو قرار دارند. حتی قبل از طرح اولیه، با مشاهده روندها، مطالعه رقبا و شناسایی بخش های مورد علاقه کاربران ظرفیت را برای خلق اثر ایجاد می کنیم. این روند یک پایه استراتژیک برای هدایت ادامه پروژه ایجاد می کند و درک ما را از هویت برند، دیدگاه مشتری، احساس مشتری و سایر موارد تقویت می کند.
پژوهش
ایکن خدمات میم کمپانی
اکتشافی
ایجاد یک بنیاد هنری
مضامینی که از تحقیق به دست آورده ایم به تیم ما این امکان را می دهد که طیف وسیع و الهام بخشی از موارد را برای طراحی لوگو انتخاب کند. از رفتارهای روانشناختی تا شناسایی رقبا تعیین کننده، چه چیزی می توند طنین انداز شاخصه برند باشد.
اکتشافی
ایکن خدمات میم کمپانی
طرح
قلب برند
در یک فرایند مشترک میان طراحان و استراتژیست های ما برای برداشتن گام عملی در خلق سمبل تجاری با مشتری جلساتی برگذار می کنند. در این مرحله است که ما تحقیقات خود را در قالب طرح آرم ترجمه می کنیم. این مرحله برای همه طرفین بسیار جذاب و مهیج خواهد بود.
طرح
ایکن خدمات میم کمپانی
کارگاه
به تعالی رساندن طرح انتخابی
مشتریان هرگز از روند طراحی حذف نمی شوند. ما یک روند تکرار شونده در جهت تکامل طرح انتخاب شده خواهیم داشت، تا جایی که طرح بطور دقیق پلایش شده و موارد مد نظر را پیاده سازی کند. از اتد های سیاه و سفید تا طرح های رنگی تا پایان انجام خلق آرم. بازخورد شما هدایت گر روند طراحی است.
کارگاه
ایکن خدمات میم کمپانی
پیاده سازی
آماده جهت مقیاس دیجیتالی
برند های مدرن استفاده های زیادی از لوگو دارند. پس از نهایی شدن طرح، جهت ارائه روش های استفاده از آرم در دنیای دیجیتال و ارائه راه کاری خلاقانه تیم ما در کنار شما خواهد بود.
پیاده سازی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد