میم کمپانی | ارائه راهکارهای بازاریابی
عکس استراتژی دیجیتال

ارائه راهکارهای بازاریابی آنلاین در عصر دنیای دیجیتال

چالش برآورده کردن انتظارات

امروزه مخاطبان به واسطه فناوری های آنلاین، با هجمه پیامهای بازاریابی بمب باران می شوند، این در حالی است که شنیده شدن در این عرصه پر صر و صدا کاری سخت و دشوار خواهد بود.

حتی برای برندهای شناخته شده در حوزه دیجیتال نیز حاشیه امنیتی نمی توان متصور شد و احتمال کنار گذاشته شدن از رقابت وجود دارد، با این حال نیاز به داستان پردازی که منطبق با یک استراژی باشد بشدت مورد نیاز خواهد بود.

نحوه عملکرد یک شریک استراتژیک مؤثر

بازاریابی استراتژیک نیازمند یک تیم متشکل از طیف وسیع تخصص ها است .

یک شریک استراتژیک بازاریابی قوی دارای ویژیگی های:

درک

استراتژیست شما باید بیش از هر چیزی نسبت به تفاوت مشتری ایده آل خود، وسواس ، رفتار و تصمیماتشان دقت به خرج دهد.

رویکرد

استراتژی هایی که عملی نشده اند مناسب سازمان و یا مشتریان شما نیستند و نتایج ضعیف را به دنبال خواهند داشت. با بررسی فعالیت هایی که با وضعیت فعلی شما همخوانی دارند تیم شما می تواند فرصت های آینده را کشف کند.

فعالانه

داشتن یک استراتژی مهم است، اما دانستن این نکته که چه زمانی مناسب تنظیم آن است نیز به خودی خود حائز اهمیت است. اگر استراتژیست شما برای متحول ساختن بازایابی از تجزیه و تحلیل داده ها استفاده نمی کند، به احتمال زیاد وقت و منابع گران بهایی را هدر می دهید.

تیم میم با تجربه دیجیتالی، تخصص در حوزه تجزیه و تحلیل داده ها، استعداد و خلاقیت را در کنار هم قرار داده است تا نتایج استثنایی را برای شما به ارمغان آورد.

تیم ما با بهره گیری از ادغام چشم انداز بازار، هنر و دانش استراتژیک داستان های استراتژیک قدرتمندی خلق می کند تا برای شما فرصت رقابت را بدست آورد.

روند استراتژی بازاریابی میم

تجربه ما در ایجاد استراتژی های بازاریابی مبتنی بر تحلیل داده ها، ما را قادر می سازد تا به طور موثری در طیف گسترده ای از صنایع به مشتریان خدمت کنیم.

icon-Marketing Strategy-mim-01
جمع آوری داده ها + تجزیه و تحلیل
کشف حقایق دشوار و سخت
داده ها در قلب هر استراتژی بازاریابی قرار دارند. با بیرون کشیدن داده ها از منابع موجود - داده های دست اول، تحقیقات از رقیب، مصاحبه با مشتری، نظرسنجی ها و موارد دیگر - درباره مخاطبان شما یاد می گیریم، چالش ها را شناسایی می کنیم و شروع به تدوین ایده ها کنیم. ما ممکن است تجزیه و تحلیل خود را به عنوان یک ممیزی، که حاوی اکتشافات اصلی و اقدامات لازم در مورد تدوین استراتژی است را رسم و مستند کنیم.
جمع آوری داده ها + تجزیه و تحلیل
icon-Marketing Strategy-mim-02
مخاطبان + تحقیقات رقبا
نگاهی عمیق تر به بازار شما
جذب مخاطب شما را ملزم به درک نیاز ها و چالش های آنها می کند. و از طریق تحقیقات گسترده بر روی مخاطبان متوجه می شویم آنها با چه مشکلاتی رو به رو هستند و چه عواملی باعث می شود تحت تاثیر قرار گیرند. رقبای شما همواره در حال شکار مشتریان هستند، با تکیه بر تجزیه و تحلیل های رقبای شما تیم ما به شناسایی مزیت رقابتی شرکت شما دست پیدا می کند.
مخاطبان + تحقیقات رقبا
icon-Marketing Strategy-mim-03
توسعه استراتژی
آمیختن هنر و علم
داده ها ضروری هستند، اما چالش واقعی یافتن فرصت ها و ایجاد بینش، شناسایی راه های جدید، تعامل و تبدیل مخاطبان به مشتریان اصلی شما است. استراتژیست های خلاق بازاریابی ما در این چالش بزرگ همراه شما خواهند بود. با توجه به استراژی تهیه شده که به ارائه چالش های پیش روی برند شما می پردازد راه حل های اساسی و نقشه راه ترسیم می شود.
توسعه استراتژی
icon-Marketing Strategy-mim-04
برنامه ریزی کانال های رسانه ای
بازاریابی در جای مناسب، به روش مناسب
هر ترکیبی از رسانه ها و کانال های تبلیغاتی و درج آگهی در بازریابی می تواند موثر باشد. "میم" با استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها و ارزیابی آنها به شما می گوید که سرمایه گذاری کدام ترکیب تبلیغاتی بیشترین اثر گذاری را خواهد داشت. پس از آن ما یک برنامه بازاریابی بر اساس هر یک از این کانال ها تهیه و تولید می کنیم.
برنامه ریزی کانال های رسانه ای
icon-Marketing Strategy-mim-05
خلاصه خلاقیت
مخاطبان خود را به برند خود وصل کنید
هنگامی که آماده اجرای استراتژی تهیه شده بودید، تیم ما در کنار شما در اجرای استراتژی خواهد بود، مهم نیست اجرای استراتژی چقدر سخت باشد تیم ما ابزار و تجربه لازم برای اجرای آنها را خواهد داشت. اگر توصیه های استراتژی منجر به تولید محتوای جدید شد، ما استراتژی خود را برای تولید محتوا های بصری خلاقانه به منظور کسب موفقیت و پایداری در بازار تولید خواهیم کرد.
خلاصه خلاقیت
icon-Marketing Strategy-mim-06
ارزیابی و بهینه سازی
پیشرفت با سنجش عملکرد
استراتژی ها همواره باید تکرار شوند و به عنوان یک رگ حیاتی در بدنه بازاریابی ها گنجانده شوند، این باور غلطی است که یک روال استراتژیک شروع و پایان گیرد و ما انتظار پاسخ و نتیجه مثبت از فرآیند های بارزیابی داشته باشیم. هدف ما این است که به طور منظم استراتژی های بازاریابی را بازنگری کنیم تا بتوانیم داده های جدید را با موارد قبلی تجمیع کنیم، ارزیابی کنیم که آیا بازار تغییر کرده است و جهت گیری استراتژیک را متناسب با آن تنظیم کنیم.
ارزیابی و بهینه سازی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد