میم کمپانی | طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن موبایل background img 33

دیده شدن در عصر تلفن های هوشمند

بطور فزآینده ای، تلفن همراه به روشی مهم برای درگیر شدن کاربران در دنیای دیجیتال تبدیل شده است. کاربران بر اساس کیفیت تجربه ای که از برندها دریافت می کنند قضاوت می کنند. بدون ارائه تجربه یکپارچه و بی نقص فقط زمان و تلاش های خورد را برای ورود به این حوزه تلف کرده اید. برنامه ها تنها راه تسخیر تلفن همراه نیست. اما آنها ابزاری قدرتمند هستند که بر روی سیستم عامل های آنها نصب می شود و قابلیت های گسترده ای را ارائه می نمایند، با بازدید روزانه بیش از ۵۰ بار در روز، خبر از حضور دائمی شما در دید مشتریان خواهد بود.

طراحی برای کاربر

بارگیری برنامه موبایل یک تعهد است. اگر مصرف کنندگان قصد دارند برنامه شما را پیدا کنند و آن را در روال روزانه خود بگنجانند، باید به این تجربه رسید که این کار با کاربر شروع و پایان می یابد:

به کاربر گوش دهید

تیم طراحی برنامه شما باید در درک نیازهای کاربران و چگونگی پاسخگویی برنامه شما به نیازها، بپردازد. در غیر این صورت، هیچ دلیلی وجود ندارد که مردم از آن استفاده کنند.

طراحی برای نیازهای کاربر

به طور طبیعی، شما می خواهید برنامه شما خوب به نظر برسد. اما طراحی برنامه بی نقص هرگز مسائل را پیچیده نمی کند. از روال های روزمره خارج می شود و به کاربران اجازه می دهد کاری را که باید انجام دهند، انجام دهند. و مطابق با نیاز آنها پیش می رود.

با کاربران واقعی تست کنید

تا زمانی که برنامه کاملا در محیط واقعی تست نشود به صحت عملکردی آن نمی توان تکیه کرد. وقتی تیم شما فکر می کند که همه چیز درست است، باید به کاربران اجازه دهید محصول را ارزیابی کنند و آنها اشتباهات و اشکالات را نشان دهند. این بازخورد برای طراحی یک اپلیکیشن که در واقع مخاطبان آن را تجزیه و تحلیل می کند، مهم است.

چرا طراحی اپلیکیشن خود را به "میم" بسپاریم؟

تیم “میم” با یک دهه تجربه در زمینه برنامه های موبایل، توسعه دهنده برنامه های جذاب برای مخطابان می باشد.برای مشتریانی آماده ورود به بازار هستند خدمات ما در کنار آنها خواهد بود.

روند های ما برای طراحی اپلیکیشن موبایل

رویکرد ما برای طراحی برنامه خلاقانه، استراتژیک و متمرکز بر کاربر است. از ابتدا تا پایان، تیم ما برای تجربیات دیجیتالی بهتر که با تحقیق و آزمایش دقیق به آنها رسیده ایم متعهد خواهیم بود.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف + استراتژی
یادگیری چشم انداز
ما با شما شروع می کنیم: مصاحبه و برگذاری جلسات با صاحبان اصلی برنامه به ما به درک مشکلاتی که برنامه قرار است تسهیل کند کمک می کند. ما تحقیقات جامع در مورد کاربران را انجام داده و به شناسایی نقاط بحرانی روند می پردازیم. علاوه بر این کارشناسان ما به شکل دهی چشم انداز شما کمک می کند و به شما نشان می دهند که چگونه برنامه شما می تواند به حل مشکلات دیگر کاربران کمک کند و موجب ایجاد ابعاد تمایز شما با دیگر برنامه شود.
کشف + استراتژی
icon-Mobile-App-Design -mim-04
طراحی UX
ساختن تجربه
تیم UX ما با توجه به دیدگاه های مخطبان طرح را تولید می کند. و با ابزار های مبتنی بر تحقیق و تجربه به شناسایی استفاده کنندگان و رفتار های آنها می پردازد. با استفاده از نمودار جریان وظائف نشان می دهد که نیاز های واقعی کابران چیست؟ نمودار برنامه و نمایش در ابعاد مختلف که از طریق تحلیل سیم کشی های اولیه طراحی شده ایجاد می شود که باعث خلق طرح بصری شود تا تعاملات کاربر را به خوبی درک کنید.
طراحی UX
icon-Mobile-App-Design -mim-03
تست کاربر
تست، اشکال زدایی، تکرار
تست کاربری یک نقطه اساسی در کار تیم ما است. تیم تست ما ، برنامه را در تمامی مراحل توسعه از نسخه آزمایشی تا تحویل نهایی برنامه تست می کند، نکات و تحلیل های بدست آمده از تست را جمع آوری می کنیم و از آنها برای ارائه یک تجربه بی نقص به مشتری استفاده می کنیم.
تست کاربر
icon-Mobile-App-Design -mim-02
طراحی رابط کاربر
بخشی از برند
ما طراحی را با یک گام تحقیقاتی شروع می کنیم، تحقیقاتی که به واسطه آنها احساس شما از ویژگی های مثبت و منفی درک می شود پس از آن به طراحی یک هویت بصری از برند شما می پردازیم. در طراحی رابط کاربری تفاوت های ذاتی سیستم عامل های Android و IOS را در نظر می گیرم و برای آنها استراتژی هایی در فرآیند های طراحی لحاظ می کنیم. ما معتقدیم زیبایی و کارایی عملکرد نباید در تضاد یکدیگر باشند و هیچ وقت یکی را فدای دیگر نمی کنیم.
طراحی رابط کاربر
icon-Mobile-App-Design -mim-01
استقرار + راه اندازی
حیات بخشیدن
پس از تأیید مدل های UX و UI ، برنامه شما وارد فاز توسعه می شود - حوزه دیگری از تخصص ما و مرحله آخر قبل از راه اندازی. سر انجام برنامه شما در فروشگاه های برنامه قرار داده می شود، اما کار ما اینجا تمام نمی شود و آماده پشتیبانی و بازاریابی در کانال های تخصصی حوزه فعالیت و پشتیبانی فنی اختصاصی می باشیم.
استقرار + راه اندازی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد