میم کمپانی | تبلیغات دیجیتال

بیشترین بازدهی را از تبلیغات دیجیتال خود کسب کنید

در انتخاب بین گوگل ، YouTube ، آپارات، اسپانسر ها و رسانه های اجتماعی و گزینه های هدفمند موجود میان آنها، انتخاب رسانه تبلیغاتی دیجیتال مناسب فلج کننده است.

چالش ، دانستن چگونگی رسیدن به افراد مناسب بر روی پلتفرم های مناسب است. بدون داشتن ابزار، وقت و تخصص کافی در این جوزه، دشوار است که بگوییم هزینه های بازاریابی شما عاقلانه خرج می شود، چه رسد به این که کارآمد هم باشد.

تبلیغات دیجیتال background img 43

چگونه یک تیم اثر بخش تبلیغات دیجیتال را پیدا کنید

تبلیغات موثر به طور تصادفی اتفاق نمی افتد: به تحقیق دقیق، خلاقیت استثنایی و زمان بندی تقریباً کامل نیاز دارد. آنچه از یک شریک تبلیغاتی حرفه ای انتظار دارید، در اینجا آورده شده است:

وسواس در داده ها

تبلیغات دیجیتال می توانند در صورت عدم هدایت بازار، بی اثر (و گران باشند). تاثیر پذیری فقط زمانی اتفاق می افتد که تبلیغات به روشی مناسب و در زمان مناسب به مخاطبان مناسب برسند.

مهارت خلاق متمرکز

خلاقیت در تبلیغات به صرف خلاق بودن به نتیجه ای منجر نمی شود. یک تیم با تجربه درک موثری از پیچیدگی های تبلیغاتی دارد و می داند چگونه مسیر را همواره کارآمد نگه دارد.

توانایی تغییر

هنگامی که نتایج تبلیغات نا امید کننده باشد، یک تیم تبلیغاتی باید به اندازه کافی چابک و سریع باشد تا بتواند با بازنگری از لیست های کلمات کلیدی، بهینه سازی اطلاعات تبلیغاتی و نوآوری خلاقانه به روال ثمر بخشی بازگردد.

ما متخصص در ایجاد تبلیغات با کارایی بالا و جذب حداکثری مخاطب و تاثیرگذاری هستیم و از همه ابزار ها جهت بهینه سازی بودجه تبلیغاتی برای کسب بازدهی بالا استفاده می کنم. تیم ما از متخصصان رسانه ای، تحلیل گران داده ها و افراد خلاق  گرد هم می آییم تا شما را به مخاطبان خود متصل کنند و منجر به تولید، فروش و درآمد با بیشترین اثربخشی شوند.

خدمات تبلیغات دیجیتال میم

ما برای ایجاد آگهی هایی که مشتریان را مشتاق می کند، دیدار از برند را تقویت و هزینه های بازاریابی شما را به کاهش می دهند، از داده ها، طراحی و متخصصان تولید محتوای با تجربه استفاده می کنیم.

icon-Marketing Strategy-mim-02
مخاطبان + تحقیقات رقبا
جهت یابی فرصت های بازار
ما از ابزارها و تحقیقات در حوزه فعالیت رقبا استفاده می کنیم و چشم انداز بازار را برای فرصت های نهان و دور از چشم آنها ارزیابی می کنیم. از طریق تجزیه و تحلیل، ارزیابی شبکه های اجتماعی و سایر اطلاعات شغلی، کارشناسان رسانه های اجتماعی هزینه محور رفتار مخطبان شما را ارزیابی می کند و مواردی که منجر به انتخاب و هدف گیری کانال شما باشد را شناسایی می کنند.
مخاطبان + تحقیقات رقبا
icon-paid-media-mim-01
ایجاد کمپین
تنظیم موفقیت
با استفاده از بینش های خود برای مخاطبان، همه گزینه های تنظیم استراتژیک کمپین های شما را بررسی می کنیم. ما گروه های مخاطبان را ایجاد می کنیم، برنامه ریزی می کنیم ، خلاقیت را چاشنی کار می کنیم و به محض شروع فرآیند تمامی تصمیم گیرها مورد آزمایش و تحلیل برای اطمینان از حصول نتیجه قرار می گیرند.
ایجاد کمپین
icon-paid-media-mim-02
بازاریابی موتور جستجو
افزایش بازدید از برند
در گوگل به تنهایی بیش ۳٫۵ میلیارد جستجو در روز انجام می شود. با توجه به این نکته که کاربران به ندرت برای نتیجه جستجو به صفحات دریگر نتیجه جستجو می روند، ما از بازاریابی موتور جستجو استفاده می کنیم تا برند شما را در صدر نتایج جستجو در صفحه اول قرار دهیم. با استفاده از تحلیل داده ها و کلمات کلیدی ما تبلیغات بسیار هدفمندی ایجاد می کنیم که شغل و پیشنهادات برند شما را به منظور مشاهده شدن بیشتر و اعتماد سازی برای کلیک بر روی آنها انجام رساند.
بازاریابی موتور جستجو
icon-paid-media-mim-03
تبلیغات رسانه های اجتماعی
تأثیرگذاری بر مردم
در بین قابلیت های هدفمند پیشرفته، طیف وسیعی از قالب های خلاقانه و امکان ایجاد تأثیرگذاری با بودجه اندک، رسانه های اجتماعی هزینه محور (پولی) به عنوان مسیر دوم در تحقق مخاطب آوری در رسانه های اجتماعی قرار گرفته اند. تیم ما متخصص در ساخت، نظارت و بهینه سازی فعالیت های خلاقانه اجتماعی در تمام شبکه های اجتماعی مهم هستند.
تبلیغات رسانه های اجتماعی
icon-paid-media-mim-04
نمایش ، بازخورد + برنامه نویسی
ایجاد یک تصویر واقعی
نمایش، بازخوانی و دسترسی به انتشارات محبوب، شما را جلوی چشم نگه میدارد. بسته به استراتژی ارائه شده، می توانیم آگهی های تبلیغاتی را در Google Display Network و شبکه های تبلغاتی دیگر ایجاد و بهینه سازی کنیم، خریدهای مستقیم را در سایت های تخصصی که مخاطبان شما در آن یافت می شوند قرار داده و با همکاری تیم برنامه نویسی تجربیاتی را با هدف دقیق تر و کارآمد تر نمودن تبلیغات ارائه می دهیم.
نمایش ، بازخورد + برنامه نویسی
icon-paid-media-mim-05
تبلیغات YouTube، آپارات
ارائه تجارب تجاری غنی تر
برای تحت تاثیر قرار دادن بیشتر مخاطبان خود آماده هستید؟ تیم خلاق ما متخصص در ایجاد تبلیغات غنی و جذاب YouTube، آپارات در قالب های مختلف هستند تا مخاطبان را بیشتر درگیر کنند.
تبلیغات YouTube، آپارات
icon-paid-media-mim-06
ارزایابی + گزارش دهی
فعالیت تبلیغاتی هرگز پایان نمی یابد
ما به طور منظم شاخص های کلیدی عمکلردی را ارزبابی می کنیم و با مقایسه روند پیشرفت اهداف، جهت گیری های مناسب را اتخاذ می کنیم. ما مرتبا موفقیت ها را گزارش می دهیم و راه کار های لازم برای افزایش عمکرد فعالیت های تبلغاتی را به طور هفتگی و ماهانه ارائه می نماییم، پایش منظم به ما این امکان را خواهد داد تا جهت افزایش کارایی تبلیغات کانال های خود را جایگزین و به میزان حداکثر تبلیغات برسیم.
ارزایابی + گزارش دهی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد