میم کمپانی | سئو - بهینه سازی موتور جستجو

انتخاب مشاور سئو ( SEO )

مشاغل بزرگ و کوچکی که در نتایج جستجو در صدر قرار می گیرند از مزایای زیادی بهرمند می شوند. اگر چه SEO  یک تخصص فنی است اما راهکار عملی دقیقی ندارد و برای نشان دادن تلاش ها در این زمینه نیازمند زمان خواهیم بود. هر کس خلاف این را بگوید روغ است.

بنابراین شما اعتماد زیادی را به پای مشاور سئو خواهید گذاشت، اما همراه مناسب چه ویژگی باید داشته باشد:

بهینه سازی موتور جستجو ( SEO ) background img 40

تمرکز بر روی فرد

یک تیم ایده آل موارد فنی را بخوبی مورد توجه قرار می هد، اما در نهایت انسان ها، نه ربات ها با شما تجارت می کنند. تیم بهینه ساز جستجو شما، به تجربه کاربری افراد اهمیت می دهد.

حرکت با زمان

SEO دائما در حال تغییر است. و در همه زمان ها چالش های جدیدی وجود دارند. از تغییر الگوریتم ها گرفته تا موارد دیگر . تیم SEO ای که ۳ سال رویکرد خود را تغییر نداده باشد ناامیدانه شکست خواهد خورد. یک تیم عالی SEO دائما در حال تحول است.

ارتباط شفاف

الگوریتم های Google پیچیده است. تصمیمات SEO معمولا داری وزن و جوانب مثبت و یا منفی است، بنابراین تیم SEO شما باید در اتباط تصمیماتی که اتخاذ می کند توضیحات شفافی را ارائه دهد.

اگر طراحی سایت شما به عهده ما باشد

این اطمینان را می دهیم که تمامی موارد فنی سئو در روند طراحی اجرایی می شود و بررسی مدل های پیش تولید و سیم کشی های اولیه ، هدایت های داخلی وبسایت و موارد بهینه سازی در متن طراحی سایت از ابتدا فرایند تولید تا انتهای آن لحاظ می شود.

روند اجرا و توسعه سئو میم

سئو  همیشه در حال تحول است، اما ما یک رویکرد تثبیت شده داریم که با گذشت زمان آن را صیقل داده ایم.

چناچه همکاری بلند مدت با تیم ما داشته باشید، تمامی پیشرفت های مربوط به SEO  از ترفند های فنی گرفته تا بهینه سازی صفحات جدید را انجام خواهیم داد.

ایکن خدمات میم کمپانی
ممیزی SEO
اگر اولین بار است که با شرکت ما کار می کنید، ما کار را با شاخص هایی مانند رتبه بندی کلمات کلیدی، ترافیک اصلی سایت برای مبنا قرار دادن فعالیت بهینه سازی و ارزایابی های آتی شروع می کنیم. کد نویسی سایت، ساختار صفحات، محتوای سایت و بک لینک ها، ما را به عنوان ممیزی جامع، شناسایی فرصت ها و تعیین طرحی برای آینده معرفی می کند.
icon-search-engine-optimization-mim-01
تحقیقات واژه های کلیدی
تحقیقات کلمات کلیدی داده های ارزشمندی را در مورد اصطلاحات خاصی که کاربران برای جستجو استفاده می کنند و حجم جستجو های این اصطلاحات به ما می دهد. از این رو، تحقیقات کلمه کلیدی به ما کمک می کند تا هدف جستجوی اساسی کاربران را درک کنیم. آیا چشم انداز جستجو کابران برای بدست آوردن اطلاعات عمومی، یا تحقیق در مورد یک محصول و یا خرید است ؟ پاسخ به این سوالات ما را در تولید محتوا با حداکثر تاثیرگذاری شکل دهی می کند.
icon-search-engine-optimization-mim-02
استراتژی SEO
کشف موارد اصلاحی که می تواند به شما در رتبه بندی کمک کند بسیار حائز اهمیت است و ارزش واقعی ما از بودن یک شریک بازاریابی ناشی می شود. استراتژی SEO ما ممکن است بخشی از یک استراتژی بازاریابی دیجیتال کاملاً یکپارچه یا تلاش ویژه در قسمتی خاص (بسته به نیاز شما) باشد، این استراتژی ها و تاکتیک هایی که به کار می گیرم معیار هایی که برای سنجش موفقیت به آنها نیاز داریم را پوشش خواهد داد.
icon-search-engine-optimization-mim-03
بازاریابی رایگان
ما معتقدیم که دیگر هیچ مرز مشخصی بین بازاریابی رایگان و جستجو وجود ندارد. و تمامی ابزار ها برای شناخته شدن و شکوفایی برند شما استفاده خواهیم کرد از رسانه های اجتماعی گرفته تا وب سایت هایی که در ارتباط برند شما می توانند فعالیت کنند. بنابر این تیم شما ممکن است لیستی از بازاریابی های رایگان مانند: محتوای تاثیر گذار، حضور مستمر در دنیای دیجیتال و تهیه گزارش های خبری تبلیغاتی را در اختیار شما قرار دهد در نهایت باید عنوان کنیم که ما به دنبال بهترین مسیر ها در شکوفایی برند شما هستیم.
icon-search-engine-optimization-mim-04
ارزیابی + گزارش دهی
ما به طور منظم - معمولاً ماهانه - درباره آنچه به دست آورده ایم گزارش هایی ارائه می کنیم. اندازه گیری های ما بر اساس معیار های واقعی است. ما این واقعیت را پنهان نمی کنیم که SEO برای پیشرفت به زمان نیاز دارد ، اما ما خود را با معیارهایی ارزیابی می کنیم که پیشرفت برند را نشان می دهد و یا تأثیر قابل اندازه گیری بر نتایج کسب و کار می گذارد.

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد