میم کمپانی | بازاریابی شبکه اجتماعی

چالش و فرصت ها در شبکه های اجتماعی

تغییرات عمده و سریع، در رسانه های اجتماعی انجام می شود. به روزرسانی الگوریتم ها و ظهور ویژگی های جدید، ایجاد یک پیوند وفاداری بین برند و مخاطبین را دشوار می کند.

اما این یک دنیای اجتماعی است و مشاغل باید سرعت خود را حفظ کنند. هنگامی که برندسازی، محتوا و توزیع استراتژیک در کانالهای مناسب با هم کار می کنند، شبکه اجماعی به موتور محرک رشد باور نکردنی تبدیل می شود.

بازاریابی شبکه های اجتماعی background img 42

ویژگی های یک شریک موثر در شبکه های اجتماعی

ایجاد یک دنباله اجتماعی و درگیر کردن مخاطبان خود، نیاز به تخصص در شبکه های اجتماعی ، تفکر استراتژیک و توانایی ایجاد روابط دارد. یک شریک قوی در رسانه های اجتماعی دارای ویژگی های زیر است:

تولید محتوا

محتوا افراد را به تجارت شما علاقمند می کند. اما اگر محتوای تولید شده با نیاز مخاطب همسو نباشد، یا در بستر مناسب توزیع نشود، مخاطبان شما برای برطرف کردن نیاز های خود و یا کسب اطلاعات و سرگرمی به جای دیگری خواهند رفت.

تصمیم گیری مبتنی بر داده

داده ها به محتوا شما و مخاطبین بینش می دهد. وقتی اوضاع خوب پیش می رود، داده ها تجارت شما را در مسیر درست نگه می دارند. اما اگر با تحلیل داده ها، جهت جدیدی ظهور پیدا کند، نتها تیم هایی که به سرعت با جهت جدید منطبق می شوند توانایی ممانعت ار محو شدن برند شما در بازار را دارند.

تجربه بازاریابی با چندین شبکه اجتماعی

با پیشرفت پلتفرم های اجتماعی، فرصت های جدید را پیش روی برند ها باز کرده اند. اگر یک تیم توسعه رسانه های اجتماعی، از هر رسانه اجتماعی با بهترین و جدید ترین آنها آشنا نباشد آنها نمی تواند ایده های نوآورانه ای برای شما فرآهم کنند.

” میم کمپانی ” بیش از یک مبدل در شبکه های اجتماعی است.

با بهره گیری از متخصصان با تجربه در زمینه استراتژی ، تولید محتوا ، طراحی و بازاریابی جهت ارائه یک تجربه بی نقص در این زمینه ها فراهم کرده است.

خدمات بازاریابی میم در شبکه های اجتماعی

تخصص رسانه های اجتماعی ما، داده ها، محتوا و طراحی را گرد هم می آورد تا تجربیات اجتماعی جذاب ایجاد کند که در نهایت به ایجاد وفاداری و اعتماد مشتری شود.

icon-social-media-marketing-mim-01
تحقیق + گوش سپردن به رسانه های اجتماعی
کشف آنچه مشتریان شما اهمیت می دهند
برای اینکه بدانیم مشتران چه رفتاری دارند، باید آنها را در حد اطلاعات شخصیشان بشناسیم. ما به دنبال جامعه آماری خود هستیم و به دنبال شناختی از سبک زندگی، نگرش های و علایق آنها. بنابر این با استفاده از ابزار های جمع آوری اطلاعات، داده هایی مبنی بر نیاز های مخطبان، نشان تجاری، رقبا و صنایع پیرامونی مشاغل بطور عملی تولید می کنیم. ما همچنین سکوهایی را که به طور مؤثر رقبا از آن استفاده می کنند، نحوه تعامل آنها با پیروان و اینکه چه محتوا افراد را به صحبت و اشتراک گذاری سوق می دهد شناسایی می کنیم.
تحقیق + گوش سپردن به رسانه های اجتماعی
icon-social-media-marketing-mim-02
برنامه ریزی شبکه های اجتماعی + بهینه سازی
انتخاب شبکه های اجتماعی مناسب برای برند خود
هر بستر شبکه اجتماعی مزایای مختلفی را ارائه می کند. تحقیقات ما از انتخاب شبکه اجتماعی مناسب با برند شما و ایجاد محتوای متناسب با آن اطمینان حاصل می نماید. اگر شبکه اجتماعی راه اندازی کرده اید، تیم ما در زمینه افزایش مخاطب برای شبکه شما فعالیت می کند همچنین تجارب خود را در بهینه سازی محتوای تولید شده بکار می گیرد.
برنامه ریزی شبکه های اجتماعی + بهینه سازی
icon-social-media-marketing-mim-03
تولید محتوا
درگیر کردن مخاطب
هنوز هم محتوا برای جذب مخاطب در دنیای دیجیتال تاثیر فوق العاده ای دارد و در هیچ کجا این اثر ملموس تر از رسانه های اجتماعی نیست. به عنوان یک همراه در رسانه های اجتماعی فعالیت های : نوشتن مقاله، مطالب مصور، پست های داستان محور و تبلیغات تاثیر گذار را با خلاقیت و ظرافت انجام می دهیم. برای آنکه توجه مخاطبان را به سوی شما جلت کنیم، پیشنهاد های خود را برای توصیف انواع مطالب موثر در حوزه فعالیت شما و شبکه هایی که بیشترین تاثیر را دارند به شما ارائه می دهیم.
تولید محتوا
icon-social-media-marketing-mim-04
رسانه های اجتماعی ارگانیک
ایجاد مخاطب فداکار
درحالی که رسیدن به مقیاس بزرگ در قبال پرداخت هزینه ریالی رو به انقراض است. رسانه های رایگان اجتماعی بخش اصلی توجه و بازدید مشتریان است و نقطه اساسی تماس ما خواهد بود و مشاغل هوشمند از آن غافل نمی شوند. تیم ما در جهت ایجاد فرصت های تجاری برای برند شما ، برای هر رسانه اجتماعی یک تقویم محتوا ایجاد می کند که پیام رسانی محتوا را بطور بی نقص برای مخاطب بهینه سازی نماید.
رسانه های اجتماعی ارگانیک
icon-social-media-marketing-mim-06
سنجش + گزارش دهی
شاخص کلیدی عملکرد
نظارت مستر بر روی تبلیغات اجتماعی یک تصویر بزرگ را به ما نشان می دهد، اما به بهترین وجه در تلاش هستیم که شاخص کلیدی عملکرد را در مقابل اهداف تبلیغاتی برند ارزیابی نماییم. گزارش ها به ما کمک می کند تا راه هایی برای بهبود هدفمندی، ایجاد تعداد بیشتری از طرفداران برند و افزایش سهم دیده شدن شرکت در هر رسانه اجتماعی پیدا کنیم. ما به طور تفصیلی، معمولاً ماهانه به شما گزارش می دهیم.
سنجش + گزارش دهی

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد