میم کمپانی | معماری سیستم

معماری سیستم های اطلاعاتی

در ایجاد سیستم‌هایی که نمونه‌هایی از آنها موجود است، مهندسی معماری سیستم به کار گرفته می‌شود. پیچیدگی این گونه سیستم‌ها معمولاً کم است. اما وقتی موضوع ایجاد یک سیستم جدید یا سیستم‌های پیچیده که دارای کنترل‌پذیری کم هستند، مطرح می‌شود مهندسی سیستم‌ها پاسخگو نخواهد بود و معماری سیستم‌ها استفاده می‌شود.

عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

چگونگی مدیریت کسب وکار در دوره عصر دیجیتال

روزگاری، بستر های فناروی دیجیتال برای مخطبان مخاطرات فراوانی را به همراه داشت .اما در دنیای امروز دیجیتال، استراتژی فناوری جزء جدا نشدنی استراتژی کسب و کار است.
راهبران دیجیتال برای همکاری های خود از قبیل چابکی، تفکر در اولویت قرار دادن مشتری همه این ها به بستر های فناوری تکه دارند. تخصص فناوری بیش از هر زمان دیگر مورد اهمیت واقع شده است، اما انتخاب درست فناوری یک نگرانی جدی تجاری است.

کار با یک معمار سیستم

تصمیمات استراتژیک اولیه می تواند باعث فروپاشی یا شکوفایی یک پروژه فناور حور شود. حتی اگر در زمینه فناوری متخصص نیستید برخی مشخصه مهم برای انتخاب یک شریک فناوری وجود دارند:

جمع آوری دقیق نیازمندی ها

قبل از شروع به هر اقدامی متخصصان باید با دقت به جمع آوری اطلاعات مورد نیاز بپردازند و از ظرفیت موجود و نیاز های جدید مطلع شوند.

عدم وابستگی به تکنولوژی خاص

شما به شریکی نیاز خواهید داشت که با طیف وسیعی از فناوری ها آشنا باشد و صرف تسلط به یه فناوری خاص کسب کار دیجیتال شما رو تحت و شعاع قرار ندهد.

ارتباط شفاف

شریک تجاری شما باید اطلاعات صحیح را برای تصمیم گیری های استراتژیک به شما ارئه دهد. خواه شما اطاعات لازم در زمینه فناوری را داشته باشید یا یک تازه کار در زمینه تکنولوژی باشید.

"میم" در معماری های هوشمندانه و توسعه راه حل های سریع با تکیه بر تجربه می باشد.

با استفاده از یک چهارچوب اختصاصی، معماران ما راه حل های بهینه را با تمرکز ناگسستنی بر کارآمدی کسب و کار، تجربه کاربری و نیاز تجاری تعریف و ایجاد می کنند.

فرایند های معماری سیستم های اطلاعاتی میم

یافتن بهترین معماری فناوری نیازمند عملگرایی، ارتباطات و عوامل متعددی است.

ایکن خدمات میم کمپانی
ارزیابی فعلی، برنامه ریزی آتی
وضعیت موجود + جمع آوری اطلاعات مورد نیاز
وظیفه ما انتخاب بهترین فناوری برای پشتیبانی از اهداف تجاری شما است. این روند با یک درک عمیق از فناوری در حال استفاده شما شروع می شود. راه حل های جاری شما ارزیابی می شود و راه حل های مورد نیاز بعدی شما به آن افزوده می شود.
ارزیابی فعلی، برنامه ریزی آتی
ایکن خدمات میم کمپانی
مشاوره فروشنده
ایجاد چک لیست
بازار فناوری به سرعت در حال تغییر است و معماران راه حل های ما لیستی روزانه از تغییرات ویژگی ها ، اعتبارات و لیست قیمت تهیه می کنند. ما از این لیست برای ارزیابی فناوری ها و راه حل های موجود استفاده می کنیم و از میان آنها به جمع آوری اطلاعات دقیق در مورد رسیدن به ارزیابی نیاز های کسب و کار شما می پردازیم.
مشاوره فروشنده
ایکن خدمات میم کمپانی
ارزیابی
توصیه ای آگاهانه
با استفاده از چهارچوب اختصاصی ما، کارشناسان ما راه حل هایی در مورد نیاز های شما ارزیابی می کنند. ما الزامات عملکردی را بررسی می کنیم در این مرحله همچنین نیازمندی های غیر کاربردی مانند امنیت، در دسترس بودن، عملکرد، مقیاس پذیری و البته هزینه ارزیابی می شوند. معماران راه حل های ما، بر اساس اهمیت روندها به هر کدام نمره ای اختصاص می دهند و در نهایت یک روند ملموس را که منجر به یک سند مستدل خواهد شد در اختیار شما قرار می دهند.
ارزیابی
ایکن خدمات میم کمپانی
سند تصمیم گیری BRD و معماری
برنامه ریزی برای اجرای بی عیب و نقص
بعد از این که روند حیات سیستم دیجیتال جدید را برنامه ریزی کردیم، معماران ما یک سند تصمیم گیری را تنظیم می کنند. بر اساس این سند به یک چشم انداز از سیستم ها، نقاط ادغام و استراتژی پیاده سازی مشخص خواهد شد. الزامات عملکردی شما به سند تهیه شده به رضایتمندی مشتری و کاربران منجر می شود و در نهایت سند نیازمندی تجارت (BRD) متبلور خواهد شد.
سند تصمیم گیری BRD و معماری

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد