MiM Company | میم کمپانی | طراحی وب سایت
عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

چرا طراحی وبسایت اهمیت دارد؟

وبسایت یک نقطه ارتباط تجاری با برند، ابزار تجاری و فضایی برای مدیریت مبادلات مهم است.
وبسایت کارآمد می تواند به موتور شکوفایی یک برند تبدیل شود و بلعکس وبسایت ضعیف به نام تجاری شما خدشه وارد می کند.
اما طراحی یک وبسایت عالی آسان نیست . مخاطبان امروز انتظارات بالایی دارند، یک ثانیه و شاید یک میلی ثانیه کافی باشد که مخاطب متقاعد شود که وبسایت شما چیزی جز اتلاف وقت نیست!

چطور یک وبسایت منحصر به فرد داشته باشیم؟

هر وبسایت برای دستیابی به اهداف مختلف ساخته می شوند، از فروش گرفته تا رهبری و یا تعاملات اجتماعی. اما برای ایجاد یک وبسایت که در واقع آن اهداف را برآورده کند، طراحی صحیح بسیار مهم است.

برای کاربران

نیازهای کاربران سایت را در وهله اول قرار دهید. اگر نمی دانید نیاز کاربران چیست، از آنها پرس و جو کنید. به عنوان یک مرکز طراحی کاربر محور، این اصل، پایه و اساس طراحی و توسعه وبسایت است.

طراحی هدفمند

یک وبسابت فوق العاده علاوه بر زیبایی طراحی از محتوای غنی نیز می بایست برخوردار باشد تا علاوه بر ایجاد جاذبه دیداری، درک عمیقی از اهداف شما به کاربر القا نماید.

دیده شدن

طراحی سایت باید بطوری باشد که دیده شوید، که اولین و مهمترین قدم در این راستا اولین بودن در نتایج موتورهای جستجو گر است. طراحی فنی بگونه ای است که در راستای اهداف وبسایت، کاربران شما را پیدا خواهند کرد.

چرا طراحی وب سایت خود را به "میم" بسپاریم؟

با بیش از ۱۰ سال تجربه، میم کمپانی وبسایت هایی طراحی کرده است  تا از انتظارات مخاطب فراتر رود.
به منظور دست یافتن به نتیایج برتر، وب سایت هایی با تمرکز بر برنامه ریزی استراتژیک و طراحی خلاقانه، تجربه ای بی عیب و نقص را برای کاربر ایجاد می کنیم.

فرآیند های ما برای طراحی وبسایت شما

روند طراحی سایت “میم” کمپانی طی سال ها و طراحی های متعدد مورد آزمایش و پالایش قرار گرفته است و به عنوان یک شرکت پیشگام طراحی و توسعه محتوای دیجیتال تقریبا در تمای حوزه های کسب و کار و صنعت فعالیت داشته ایم و فرآیندهای توسعه و طراحی شرکت پوشش دهنده نیازهای آنها بوده است. تیم “میم” در تهران مستقر است اما مشتاقانه آماده خدمت رسانی به مشتریان در سر تا سر کشور عزیزمان ایران هستیم.

ایکن خدمات میم کمپانی
شناخت
شناخت کسب وکار شما و نیاز کاربران
ما با شناخت تجارت شما کارمان را شروع می کنیم. با برگذاری جلسات فنی و تخصصی درک عمیقی به کسب کار شما پیدا می کنیم. با توجه به نیاز حیاتی شناخت کاربران کسب و کار و شناخت میدانی بازار هدف تیم توسعه کسب و کار با شما در این قدم مهم همراه خواهد بود تا شناخت عمیقی نسبت به بازار های هدف سرمایه گذاری شما بدست آید و گامی محکمی برای شروع شما در دنیای دیجیتال فراهم آورد.
شناخت
ایکن خدمات میم کمپانی
استراتژی
قابلیت لمس آینده، تبلور ایده ها در دنیای دیجیتال
استراتژی، جهت دادن اهداف ساختاری، محتوایی و ویژگی های کسب و کار در دنیای دیجیتال است. در این مرحله است که ما تصمیمات مهمی در جهت برآورده کردن ایده های شما در وبسایت تجاری را واقعیت می بخشیم. در این مرحله، تیم طراحی UX به همراه متخصصان تولید محتوا به شناسایی فرصت ها و چالش ها می پردازند و تو صیه های لازم را گوشزد می کنند. در پایان نیز یک سند راهنما تهیه می شود که بر اساس آن روند کار طراحی کسب کار دیجیتالی شما شکل خواهد گرفت.
استراتژی
ایکن خدمات میم کمپانی
برنامه ریزی
معماری اطلاعات
در این مرحله از طراحی، تیم معماری اطلاعات و طراحی ساختار استراتژیک کسب کار شما را به یک نسخه اولیه تبدیل می کنید (blue print)، همچنین در این محله از طراحی، مشخصات فنی وبسایت ارزیابی می شود. اولین گام اجرایی نقشه سایت است، که ساختار و سلسله مراتب سایت را نشان می دهد، قدم بعدی طراحی و ساختار هر صفحه از سایت است که بصورت چیدمان بلاک ها و اجزا مخصوص به هر صفحه بصورت سیاه و سفید طراحی می شود. در هر مرحله از طراحی ساختار و قالب جلسات فنی با مشتری گذاشته خواهد شد تا روند کار بطور کاملا تعاملی و مطابق با نظر کابر پیاده سازی شود.
برنامه ریزی
ایکن خدمات میم کمپانی
طراحی
حیات بخشیدن به وبسایت
طراحی نقطه شروع فعالیت جدی فرآیند تولد یک وبسایت است. طراحی با اکتشاف شروع می شود همانطور که از نام آن پیدا است ما طیف وسیع از امکانات را با شما کشف می کنیم که به چگونگی نمایش برند تجاری شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ ختم می شود. برخی از مشتریان ما بدنبال ایجاد برند کسب و کار جدید هستند و برخی دیگر به دنبال باز طراحی نشان تجاری خود هستند، در هر دو زمینه ها "میم" همراه شما خواهد بود. اقدامات صورت گرفته در این مرحله شامل مدل های تمام رنگی از طرح های اولیه خواهد بود و از آنجایی که طراحی واکنش گرا از اولویت های کیفی مجموعه "میم" است در نتیجه طرحها بطور جداگانه بر روی مرورگرهای مدرن دسکتاپ، تبلت و موبایل طراحی و تست می گردد.
طراحی
ایکن خدمات میم کمپانی
تولید محتوا
پیدا کردن کلمات کلیدی
همه می نویسند اما همه برای وب نمی نویسند! تولید کنندگان محتوای ما می دانند چطور با کلمات و جملات کوتاه و تاثیرگذار متحوایی تولید کنند تا دامنه توجهات روز افزون مخاطبان را بخود جلب کند. آشکار و روان کردن موضوعات از جمله تخصص هایی است که برای تولید محتوا بکار گرفته می شود تیم تولید محتوا برای یک بازدید کننده که برای اولین بار سایت شما را بازدید می کند و یا ربات موتورهای جستجوگر، محتوایی تولید می کنند که برای هر دو جذاب باشد، یافتن پیامی که طنین انداز باشد، ویژگی های محصولات و یا ارائه خدمات شما از جمله محتوا هایی است که عمیقا مورد بررسی قرار می گیرد.
تولید محتوا
ایکن خدمات میم کمپانی
سئو
دستیابی و در درسترس بودن
سئو بخش جدایی ناپذیر از یک وبسایت موفق است، ایجاد سایت بدون در نظر گرفتن و پرداختن به مسائل بهینه سازی موتور های جستوجو می تواند خسارت های جبارن ناپذیری در بدست آوردن سهم کاربران کسب و کار به بار آورد . به همین دلیل هر وبسایتی که طراحی می کنیم، بر پایه اصول و ساختار های فنی سئو استوار است. متخصصان سئو در طول پروژه درگیر هستند تا از ایجاد صفحات مناسب در مکان های مناسب اطمینان حاصل کنند. نقشه سایت، المان های طراحی، محتوای تولید شده مسائلی هستند که به دقت بررسی می شوند تا از تطابق شیوه ها و دستورالعمل های سئو اطمینان حاصل شود.
سئو
ایکن خدمات میم کمپانی
استقرار
تست کیفیت و راه اندازی
در مرحله آخر از طراحی وبسایت تست های کیفیت انجام می شود و پس از اطمینان از کیفیت و تطابق وبسایت تولید شده با نیاز ها و مفاد قرار داد با مشتری بر رو دنیای اینترنت منتشر می شود.
استقرار

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد