میم کمپانی | توسعه وب سایت
عکس طراحی وب سایت و اپلیکیشن میم کمپانی

معایب وب سایت نا کارآمد

وب سایت شما نشان دهنده برند شما است. وب سایتی که کند ، غیر قابل اعتماد و یا استفاده از آن دشوار باشد منجر به دور شدن از مشترایان و اهداف می شود.

با این حال شروع و توسعه یک پروژه  وب سایت ، دلهوره آور است ، بنابراین غالبا مشاغل با وضعیت موجود زمین گیر می شوند و فرصت رقابت کردن را از دست می دهند.

چه چیزی را باید در توسعه دهنده وب سایت دنبال کنید

اگر آشنایی کافی در زمینه فناوری را ندارید، انتخاب یک شریک فناوری برای توسعه وبسایت کار آسانی نیست. خوشبختانه معیار هایی وجود دارد تا بدون بررسی خط به خط کد های برنامه به انتخاب توسعه دهنده مناسب برسید.

اشتیاق

اشتیاق به دانستن نیازمندی های کسب و کار شما. جدیدترین و درخشان ترین راه حل همیشه مناسب ترین نیست. توجه به مشاغل شما تنها مسیری است که تیم شما می تواند اطمینان حاصل نماید که راه حل ها متناسب با نیاز واقعی شماست.

مدیریت دقیق پروژه

تیم توسعه دهنده وبسایت شما باید زمان و بودجه و همچنین کیفیت کار را مدیریت کند. "میم" ابزار، تجربه و مهارت هایی برای هدایت پروژه در مسیر درست در اختیار دارد.

حوزه مناسب همکاری

ترکیبی از وسعت و عمق تکنولوژی حائز اهمیت است. سکوهای فناوری از نقاط قوت و قابلیت های مختلفی برخوردار هستند و تخصص مربوط به هر پلتفرم بسیار با ارزش است. اما اگر تیم طراحی شما فقط روی یک پلتفرم توسعه تسلط داشته باشد همکاری تحت شعاع مسائل فنی خواهد شد.

میم کمپانی چه چیزی را برای شما توصیه می کند؟

“میم” با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه  سیستم های مدیریت محتوا و فرآیند های مدیریت پروژه با افتخار، وبسایت هایی با کارآیی بالایی تولید می کند.

ما بر انواع چالش های پیش روی مشتری غلبه کرده و به نتایج استثنایی در روند تولید وبسایت رسیده ایم.

روند توسعه وبسایت ما

هیچ دو پروژه ای یکسان نیستند، اما روند توسعه ما در صدها وب سایت ایجاد شده به ما و مشتریان خدمات ارزنده ای ارائه کرده است.

ایکن خدمات میم کمپانی
کشف فنی
ارزیابی وضعیت، اهداف و الزامات
روند طراحی با ارزیابی از وضعیت فناوری فعلی شما، برگذاری جلسات با صاحبان کسب و کار و فناوری های پیش روی شما شروع می شود. هدف ما فهمیدن نیاز های شغلی شما و انطباق آنها با فناوری می باشد.
کشف فنی
ایکن خدمات میم کمپانی
برنامه ریزی
ایجاد استراتژی کاربردی فنی
یک معماری فناوری بهینه نیاز به یک توازن ماهرانه برای عوامل - نیازهای فعلی و آینده، گردش کار، ادغام، الزامات نظارتی، منابع فنی داخلی و البته بودجه - برای رسیدن به راه حل مناسب دارد. تیم کارآزموده فناوری ما به عنوان شرکای استراتژیک شما عمل می کنند. به شما کمک می کنند تا عقبه فنی خود را بازسازی کنید با راه حل هایی پیدا کنید که به خوبی با ابزار هایی که در اختیار دارید هماهنگ شوند.
برنامه ریزی
ایکن خدمات میم کمپانی
فناوری اطلاعات، طراحی + تولید محتوا
ارائه کامل خدمات توسعه وبسایت
ما یک تیم توسعه دهنده وبسایت کاملا یکپارچه هستیم بنابراین ما توانایی مدیریت استراتژی دیجیتال، معماری اطلاعات، طراحی وبسایت و ایجاد محتوا را خواهیم داشت.برنامه ریزی های اولیه که جهت راه اندازی وبسایت به آنها نیاز داریم را انجام می دهیم و با درک توانایی پلتفرم های مختلف معماری و طراحی سایت را بر مبنای آن شروع می کنیم.
فناوری اطلاعات، طراحی + تولید محتوا
ایکن خدمات میم کمپانی
برنامه نویسی
FRONT END - BACK END
بیشتر مشتریان ما رویکرد توسعه ترکیبی را ترجیح می دهند، فرآیندی که ما رابط های کاربری را با استفاده از روش آبشاری (WATERFALL) تولید می کنیم و به فرآیند چابک اضافه می کنیم (SPRINTS AGILE).تیم های توسعه ما به زبان های مدرن توسعه وب از جمله Html5 , Java , PHP , CSS , .NET , Javascript مسلط هستند و با طیف وسعی از سیستم های مدیریت محتوا مشارکت داریم و در هر ساختاری یک مدیر پروژه فنی ویژه اختصاص داده شده است تا از جنبه های کیفی و کارآمدی زمان تولید، مدیریت زمان و بودجه اطمینان حاصل شود.
برنامه نویسی
ایکن خدمات میم کمپانی
تضمین کیفیت
تست بیش از ۱۰۰ مورد کیفی
ما در مورد تضمین کیفیت بسیار سختگیرانه عمل می کنیم و با تیم های اختصاصی حتی قبل از حیات وبسایت تست های متنوعی به عمل می آوریم. ما علاقه مند به مشارکت مشتریان خود در روند تولید و طراحی سایت هستیم بنابراین در مرحله نسخه آزمایشی وب سایت بر روی سرور تست راه اندازی خواهد شد تا مشتریان بتوانند ضمن مشاهده سایت از امکانات سایت نیز تست های لازم را به عمل آورند.
تضمین کیفیت
ایکن خدمات میم کمپانی
آموزش + راه اندازی CMS
آماده سازی تیم شما برای تحویل
وقتی سایت جدید شما را راه اندازی میکنیم، شما را با امکانات انبوه و متنوع وبسایت نتها نمی گذاریم. بلکه در کنار شما خواهیم بود و تمامی امکانات سامانه را به شما آموزش می دهیم.
آموزش + راه اندازی CMS

درخواست مشاوره

لوگو میم کمپانی

آخرین مطالب پایگاه دانش

پل ارتباطی

  • ۶۰ ۱۳ ۱۸ ۷۷ - ۰۲۱
  • ۲۰ ۵۷ ۱۹ ۷۷ - ۰۲۱
  • info@mimcompany.com
  • تهران ، تهرانپارس ، فرجام ، پلاک ۴۹۷ ، طبقه اول ، واحد ۱

© تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت میم می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد